• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“2019 MHP’nin zafer yılı olacaktır”

“2019 MHP’nin zafer yılı olacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısına MHP MYK üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak katıldı. Parti binasında düzenlenen basın toplantısına İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilçe başkanı Fahri Fevzi kartal, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, belediye başkan adayları ve çok sayıda partili de eşlik etti. 2018 yılını değerlendiren MHP Milletvekili Mehmet Taytak, 2018 yılının […]

Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısına MHP MYK üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak katıldı. Parti binasında düzenlenen basın toplantısına İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilçe başkanı Fahri Fevzi kartal, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, belediye başkan adayları ve çok sayıda partili de eşlik etti. 2018 yılını değerlendiren MHP Milletvekili Mehmet Taytak, 2018 yılının en büyük siyasi hadisenin 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri olmuştur” dedi.  Cumhur ittifakının 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıktığını belirten Taytak, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve büyük Türk Milleti için çok önemli olayların vuku bulduğu bir yılı hep birlikte geride bıraktık. Yönetim şeklimizin üçüncü evresi olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin hayata geçirildiği 2018 yılını geride bırakırken, yeni yılın sağlık, başarı ve huzura vesile olmasını, büyük Türk Milletine, İslam Alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Milletimize hizmet etmeyi kendisine şiar edinmiş, “Benim aklım hep Türkiye’dir” diyerek hayatını milletine adayan Türk dünyasının bilge Lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri ile 40 yılımı verdiğim davama, Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve milletimize 24 Haziran 2018’den itibaren milletvekili olarak hizmet etmeyi Cenab-ı Allah nasip etmiştir. 24 Haziran seçimleri 16 Nisan referandumu ile yasalaşan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin kökleşmesi ve yerleşmesi açısından tarihi bir önem arz etmekteydi.  Bu seçimlerde Türk Milleti ve Afyonkarahisar halkı üzerine düşeni fazlası ile yerine getirdi ve milli beka sorunumuzun ortadan kaldırılması için TBMM’de Cumhur İttifakını görevlendirdi.15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminden sonra milli ve manevi meselelerde, iç ve dış politikalarda ortak paydalarda buluştuğumuz Adalet ve Kalkınma Partisi ile birlikte oluşturduğumuz Cumhur İttifakı 24 Haziran 2018 seçimlerinden zaferle çıkmıştır. Bu zafer, kökleri okyanus ötesinde olan Fetö ve PKK hain terör örgütlerine Yüce Türk Milletinin çelikten iradesi ile verdiği şanlı bir cevaptır” diye konuştu.


“2019 MHP’NİN ZAFER YILI OLACAKTIR”


31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Afyonkarahisar merkez başta olmak üzere tüm belediyeler MHP’nin üretken belediyeciliğiyle tanışacağını vurgulayan MHP Milletvekili Mehmet Taytak,  “Afyonkarahisarımızın burçlarına 31 Mart 2019 akşamı 3 hilalli bayrağımızı dikmek Cenab-ı Allah’tan en büyük gayemizdir. Her kapıyı çalacağına, her gönüle gireceğine inandığımız belediye başkan adaylarımızla 2019 yılının gerek Afyonumuz gerekse tüm ülkemizde Milliyetçi Hareket Partisi’nin zafer yılı olacağına inancımız tamdır” dedi.


“PROJELERİMİZİN ARKASINDA MİLLETVEKİLİMİZ MEHMET TAYTAK VAR”


MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’da vizyon projeleri arasında yer alan ‘Ataköy – Fatih bölgesine hastane kazandıracağız’ projesiyle ilgili muhalefet tarafından yapılan eleştirilere de cevap verdi. Açıklanan projelerin arkasında Milletvekili Mehmet Taytak’ın olduğunu söyleyen Çetinkaya, “2014 yılında da adaylığımız sürecinde birçok proje açıkladık. Ne zamanki biz proje açıkladığımızda birileri eleştirmeye başladı, biz doğru yolda olduğumuzu anladık. Şuanda Türkiye’de 18 tane belediyenin hastanesi var. Bizim sağlık bakanı ile görüşmeye ihtiyacımız yok. Çünkü biz projeleri yaparken her zaman sırtımızı dayadığımız Ankara’daki elimiz gözümüz ve kulağımız olan sayın milletvekilimiz, MYK Üyemiz, kırk yıllık dava büyüğümüz, 30 yıllık liderimizin yol arkadaşı Mehmet Taytak bey var. Mehmet Taytak beyin girişimde bulunup bir hizmeti yapamayacağımızı mı düşünüyorlar. Bugüne kadar olmaz dedikleri niceleri olmuştur. Ama özellikle sağlık sektöründe özellikle Afyonkarahisar’da bir bölgede hastanelerimiz yığılmışken şehrimizin diğer tarafında hiçbir hastane yok iken bu bölgede yaşanan acil vakalarda bir an önce hastanın tedavi edilmesi için önem arz etmektedir” dedi. 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı