• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
23 Nisan futbol turnuvası sona erdi

23 Nisan futbol turnuvası sona erdi

  Kocatepe İlkokulu’nda futbol şöleni Afyonkarahisar Merkez Kocatepe İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan futbol turnuvası Belediye’nin yapmış olduğu halı sahasında düzenlenen final turnuvası ile sona erdi.   Minikler kategorisinde düzenlene sınıflar arası futbol turnuvasında minikler kategorisinde 2.’inci sınıflarda toplam 5 takım, 3’üncü sınıflarda altı takım 4.’üncü sınıflardas ise 5 takım iştirak etti. 17 Mart’ta başlayan ve […]

 

Kocatepe İlkokulu’nda futbol şöleni

Afyonkarahisar Merkez Kocatepe İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan futbol turnuvası Belediye’nin yapmış olduğu halı sahasında düzenlenen final turnuvası ile sona erdi.

 

Minikler kategorisinde düzenlene sınıflar arası futbol turnuvasında minikler kategorisinde 2.’inci sınıflarda toplam 5 takım, 3’üncü sınıflarda altı takım 4.’üncü sınıflardas ise 5 takım iştirak etti. 17 Mart’ta başlayan ve 23 Nisan Futbol turnuvası dün oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi. Afyonkarahisar Belediyesinişn yapımış olduığu halı sahada yapılan sınıflar arası futbol turnuvasında dereceye giren takımlara okul müdürü Adem Düzen ve okul müdür yardımcıları öğretmenleri tarafından kupa ve madalyaları yapılan törenle verildi.

Plaket verildi

Afyonkarahisar Merkez Kocatepe İlkokulu sınıflar arası futbol turnuvasında dün oynanan final karşılaşmları ile sona erdi. Final karşılaşmalarında 2-C ile 2-E, 3-C ile 3-D ve 4-C ile 4-D sınıfları final karşılaşmalarında karşı karşıya geldi. Ailelerin ve öğrencilerin izlediği final karşılaşmalarında renkli görüntülere sahne olurken, öğrencilerin halı sahada verdiği mücadele adete nefesleri kesti. Final maçlarından sonra dereceye giren ilk üç sınıfa kupa ve madalya takdimi yapılırken, şampiyon olan ve madalya alan çocukların sevinçleri bir hayli görülmeye değerdi.

Emeği geçenleri kutluyorum

Turnuva sonunda teşekkür konuşması yapan okul müdürü Adem Düzen, “Okulumuzda sınıflar arası futbol turnuvasını organize eden ve düzenleyen okul beden eğitim öğretmenimiz Adnan Yılmaz’a, Okul müdür yardımcılarımıza öğretmenlerimize başarı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Turnuva boyunca hakem olarak görev alan Adnan Yılmaz hocamıza da teşekkür ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim” sözüne istinaden turnuva boyunca centilmenlik gösteren öğrencilerimize de teşekkür ediyorum dereceye giren takımları kutluyorum” dedi.

Yılmaz” Çocuklar için iyi bir aktivite oldu”

Afyonkarahisar Merkez Kocatepe İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan futbol turnuvasını düzenleyen Beden Eğitimi Öğretmeni Adnan Yılmaz ise” 23 Nisan Futbol turnuvasına 17 Mart’ta  minikler kategorisinde 2.’inci sınıflarda toplam 5 takım, 3’üncü sınıflarda altı takım 4.’üncü sınıflardas ise 5 takım ile başladık. Elemasyon olarak yaptığımız maçlardan sonra bugünde final maçlarını oynadık. Çocuklarımızın bu gibi aktivitelerde buluyşması çok iyi oldu. Burada oynayan takımlar hem kaybetmeyi hemde kazanmayı öğrenerek çok güzel şeyler elde ettiler. Bu turnuvayı yapmamda yardımcı olan başta Okul Müdürümüz, Oklu müdür yardımcılarmız, Öğretmenlere, velilere çok teşekkür ediyorum .

Veliler  ilgi gösterdi

Afyonkarahisar Merkez Kocatepe İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan futbol turnuvası dün oynanan final karşılaşmaları ile sona ererken, yaklaşık bir ay süren turnuvalarda öğrenci velilerinin bir hayli ilgi gösterdiği belirtil. Dün oynan final karşılaşmalarında velilerin bu heyecana ortak oldukları gözlemlendi. Alaattin Yeşilçay Özel

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı