• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
31 Mart Afyonkarahisar için tarihi fırsat

31 Mart Afyonkarahisar için tarihi fırsat

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Belediye Meclis üyesi adayları ile Karşıya ve Harbiş kapalı pazar yerini ziyaret ettiler.   “PAZARCI ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIM”   […]

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Belediye Meclis üyesi adayları ile Karşıya ve Harbiş kapalı pazar yerini ziyaret ettiler.


 


“PAZARCI ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIM”


 


Başkan Zeybek, pazar esnafı ve alışveriş yapan halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök’ün de eşlik ettiği ziyarette vatandaşlarla konuşan Zeybek, şunları söyledi. “Sabahın erken saatlerinde sebze ve meyve haline giderek ürünlerini alıp daha sonra pazarda tezgâhını açıp akşamın geç saatlere kadar rızıkları için mücadele veriyorlar. Pazarcı kardeşlerimin bu helal mücadeleden dolayı her zaman yanlarındayım. Fuar pazar yeri ve semt pazar yerlerin sıkıntılarını biliyoruz. Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın yaptığı semt pazarları ile yağmurda çamurda, soğukta sıcakta pazarcı esnafımızı tezgâh açmaktan kurtardı. Bizler göreve geldiğimiz zaman pazarcı esnafımız ile istişareler yaparak daha modern kapalı pazarlarımız ve bunun yanında sağlıklı ve modern ortamlarda çalışma imkânını sağlayacağız. Vatandaşlarımızda da her türlü hava koşulunda rahat bir şekilde semt kapalı pazar yerlerinde alış verişlerini yapabilmenin mutluğunu yaşayacaklar.”


 


“AFYONKARAHİSAR’I KATILIMCI ANLAYIŞLA YÖNETECEĞİZ”


Gönül Belediyecilik anıayışı ile hizmet edeceğini ifade eden Zeybek, “Belediye olarak vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizim için önemli ve değerli olacak. Halkımızın eleştirilerine de mutlaka kulak vereceğiz. Yapıcı eleştirilere her zaman açık olacağız. Ben değil biz diyeceğiz. Şehrimizin kurum kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarını önemseyerek uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerime söz veriyorum, Afyonkarahisar’ı hep birlikte yöneteceğiz. 31 Mart’ın Afyonkarahisar için tarihi bir fırsattır. Bazı adaylar gibi balon projeler değil, ayağı yere sağlam basan gerçekçi, uygulanabilir vizyon projelerle sizlerin huzurunuza çıktık. Şehrimizi Türkiye’nin marka şehri yapmak için geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı