• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
31 Mart uçurumdan önceki son çıkıştır

31 Mart uçurumdan önceki son çıkıştır

Cumhur İttifakı’nın Ankara’daki ortak mitinginde MHP lideri Devlet Bahçeli konuşma yaptı. İşte konuşmasının satırbaşları; 31 Mart seçimleri Ankara için uçurumdan önceki son çıkıştır. 8 gün sonra yalnızca belediye başkanı seçmeyeceğiz. Bunların önünde milli bekamızın, Ankara’nın tarihsel egemenlik haklarının teyidini yapacağız. İstikrarı temellendirilmiş, toplumsal huzur ve normalleşmesi sağlanmış bir Türkiye’ye geçiş yapacağız. Yerel yönetimleri sizlerin tercihiyle […]

Cumhur İttifakı’nın Ankara’daki ortak mitinginde MHP lideri Devlet Bahçeli konuşma yaptı. İşte konuşmasının satırbaşları;
31 Mart seçimleri Ankara için uçurumdan önceki son çıkıştır. 8 gün sonra yalnızca belediye başkanı seçmeyeceğiz. Bunların önünde milli bekamızın, Ankara’nın tarihsel egemenlik haklarının teyidini yapacağız. İstikrarı temellendirilmiş, toplumsal huzur ve normalleşmesi sağlanmış bir Türkiye’ye geçiş yapacağız. Yerel yönetimleri sizlerin tercihiyle güvenceye kavuşturmuş olacağız. Ankara milli birliğimizin eşiğidir. Seymenler kadar inançlıyız, Türkiye kadar kuvvetliyiz. Cumhur kadar haysiyetliyiz, cumhuriyet kadar haşmetliyiz. Biz Türk milletiyiz.

TEŞKİLATLARIMIZLA ÖZHASEKİ DESTEKÇİSİYİZ

31 Mart seçimleri yalanla doğru, sahtekarlıkla sadakat, terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasında yapılacak en kritik seçim olacak. Ya bela diyeceğiz, ya beka diyeceğiz. Cumhur İttifakı milli onurun güvenidir. Buna karşılık zillet ittifakı kaostur, komplodur, kargaşadır. Ankara dün zilleti reddetti, cumhuriyetin zirvesine yükseldi. İnancım odur ki, yeniden bir tarih yazacaktır.

Cumhur ittifakının Ankara adayı sayın Mehmet Özhaseki’dir. MHP, tüm teşkilatlarıyla sayın Özhaseki’nin destekçisidir. Ankara’nın tüm ilçelerinde cumhur ittifakı adayları için elimizden geleni yaptık. Biliniz ki, Ankara Türkiye’nin özetidir, özdeğeridir. Ankara, Türkiye’nin ta kendisidir. Sayın Mehmet Özhaseki Ankara’nın güzide bir evladıdır. Ankara’ya bakan, Ankara’yı kavrayan her vicdan sahibi, milli bekamızın önemini idrak edecektir. 15 Temmuz’da yağdırılan kurşunları hatırından çıkarmayacak kararını buna göre verecektir. Her Ankaralı döviz baronlarının yeniden başlayan saldırılarını dikkate alıp milli duruşunu gösterecektir. Beka sorunu yok demek milli mücadeleyi unutturmak demektir.

CHP’NİN FİLİKASINA BİNMİŞ

Karşımızda seçenek bellidir. Ya Türk milleti bir ve bütün tutulacak ya da acıklı bir şekilde parçalanacaktır. Bu zillete kucak atanlar, muhterem ecdadımızın yüzüne yarın nasıl bakacaklar? Oy peşindeydik, günlük hesaplardaydık mı diyecekler. Zillet ittifakı, Mehmetçiğe kurşun sıkan hainlerle işbirliğini tarihe nasıl anlatacaklar? Türk milleti bunu asla kabul edemez. Ankaralı kardeşim bu ihaneti yemez yutmaz. Hiçbir kardeşim buna razı olmaz. Ankara aşılmaz kale gibi yükselir bu oyuna gelmez. Vatan evlatlarına kanlı pusular kuran teröristlerin başkent Ankara’da ne işi vardır? CHP Genel Başkanı FETÖ ile PKK ile aynı çizgiye nasıl yuvarlanmıştır? HDP’nin eşbaşkanı açık açık diyor ki, Mansur Yavaş seçilirse HDP’nin oylarıyla seçilmiştir. Ankaralı kardeşlerim PKK’ya nasıl evet diyecek? Kılıçdaroğlu soruyorum sana, bu kadar alçalmayı nasıl başardın? Biz Türkiye’yi yedi düvele meydan okuyarak inşa ettik. Gezi Parkı’nda denediler şamarı yediler, 6-7 Ekim’de denediler bedelini ödediler, hendek ve çukur açtılar o çukurlara gömüldüler. Zillet ittifakına diyorum ki, Ankara’yı ele geçiremeyeceksiniz.

Eski MHP’liymiş eski ülkücüymüş. Bunların hepsi faso fiso. Ya MHP’lisindir ya değilsindir. Dün CHP’yi kötülerken, bugün CHP’nin filikasına binen bir şahsiyetin siyasi karakteri olamaycaktır.

SONUNA KADAR İTTİFAKIN YANINDAYIZ

Cumhur İttifakı’nın Ankara mitingine akın eden vatandaşlar duygularını SABAH’la paylaştı.

Esra Sarıkaya: Bizimkisi bir aşk hikayesi. Reisimizin sonuna kadar arkasındayız. Erdoğan seydalısıyız.

Mustafa Gülen: PKK’lı ile kol kola olanlarla Erdoğan tek başına savaş veriyor. Ömrü uzun olsun, mücadeleye devam etsin.

Arif Yönen: Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan Erdoğan çıkartabilir. O fakirleri, işsizleri düşünür.

Emine Karagöz: Cumhur ittifakını sonuna kadar destekliyoruz. Onun için buradayız, çocuk çoğumuzla. Sonuna kadar arkasındayız ittifakın.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı