• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“31 Mart’ta Derman Belediyeciliği gelecek”

“31 Mart’ta Derman Belediyeciliği gelecek”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberindeki CHP İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve İl Genel Meclisi (İGM) Adayları ile birlikte Işıklar, Sülümenli ve Çayırbağ kasabalarında vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart seçimleri için CHP’ye destek istedi. SARAYDAKİLER İŞŞİZLİĞİN […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberindeki CHP İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve İl Genel Meclisi (İGM) Adayları ile birlikte Işıklar, Sülümenli ve Çayırbağ kasabalarında vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart seçimleri için CHP’ye destek istedi.


SARAYDAKİLER İŞŞİZLİĞİN YOKSULLUĞUN NE OLDUĞUNU BİLİYORLAR MI?


Milletvekili Köksal seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Işıklar Kasabası’nda beraberindeki partililer ve CHP Işıklar Belediye Başkan Adayı Alper Kirez ile birlikte esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi seli ile karşılaşan Köksal, “Türkiye’de son bir yılda işsiz kalanların sayısı 1 milyonun üzerinde. Saraydakiler işsizliğin, yoksulluğun ne olduğunu biliyorlar mı? CHP’li belediyeler her zaman halka verdiği sözü tutmuştur. Vatandaşa en güzel hizmeti sunmak için çalışmıştır. CHP’li belediyelerde hizmet ayrımı olmaz. İnsanlar o partili bu partili diye ayrılmaz. Herkes hak ettiği eşit hizmeti alır. CHP’li belediyeler Belediye’nin kapılarını herkese açar. CHP’li belediyelerde yolsuzluk rüşvet olmaz. CHP’nin derdi derman belediyecilik, bu ne demek halkın ihtiyaçlarını tespit edip çözüm bulmak bu yönde hizmet etmek demek. Bizim derdimiz şeffaf belediyecilik. Yani yapılan her hizmetin hesabını anlı ak, başı dik şekilde verebilmek demek. İşte AKP’li belediyelerden CHP’li belediyeleri ayıran en büyük özellikler bunlar.” ifadelerini kullandı.


ÇİFTÇİNİN, ESNAFIN, İŞÇİNİN HAKKINI SAVUNACAĞIZ


Daha sonra Sülümenli Kasabası’nda CHP İl Genel Meclisi Üyelerine destek isteyen Köksal, “Dün olduğu gibi bugünde CHP olarak esnafın, çiftçinin, işçinin, sanayicinin, kim alın teri döküyorsa tamamının hakkını savunacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum toplumun tüm kesimlerinin malumu. Çiftçi perişan, esnaf perişan, asgari ücretle açlık sınırında geçinmeye çalışan vatandaş perişan. Vatandaşlarımız bunun hesabını 31 Mart’ta sandıkta soracak. Çiftçiye vergi var, esnafa vergi var, sanayiciye vergi var, asgari ücretliye vergi var, hayatın her alanında vergi var. Ama Saraydakilerin ve yandaşlarının bir eli yağda, bir eli balda” dedi.


TÜRKİYE’NİN DEĞİL, AKP VE MHP’NİN BEKA SORUNU VAR


Seçim çalışmaları kapsamında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan ve vatandaşların “halkın vekili halkın arasında” sözleri ile karşılanan Milletvekili Köksal Sülümen’li Kasabası’nın ardından Çayırbağ Kasabası’nda halkla bir araya geldi. Yerel seçimler için “Millet İttifakı”na ve CHP İl Genel Meclisi Adaylarına destek isteyen Köksal, “Türkiye’nin beka sorunu yok. Türkiye’nin beka sorununu 1923’te Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti ilan etmekle çözmüştür. Ama ülkeye kötü yöneten ekonomiyi batıran AKP’nin ve onun koltuk değneği MHP’nin beka sorunu vardır. Onlar şimdi kendi koltukları için daha doğrusu ellerindeki belediyeleri kaybetmemek ve yeni belediyeler alabilmek için beka yalanı algısıyla işi götürmeye çalışıyorlar. Seçim çalışmaları kapsamında görüyoruz ki, yurttaşlarımızla birlikte 31 Mart’ta Afyonkarahisar’ın dört bir tarafına CHP’nin ‘Derman Belediyeciliği’ni getireceğiz.” şeklinde konuştu.      


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı