• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Özenti Olma Özenilen Ol diye bir söz vardır. Bununla birlikte kopya içerikler.  Kimi zaman büyük Firmalar, bazen Kurum ve Kuruluşlar bazen de Üniversitelerde birileri ile tıpa tıp olmak isteyebiliyor. Ancak kıskanç, öz güveni eksik ve yetersiz kişiler her şeyi taklit eder.   Ülkemizde arabası olmayan kalmadı gibi. Az da olsa, kimilerinde iki arabası var. Arabası […]

Özenti Olma Özenilen Ol diye bir söz vardır. Bununla birlikte kopya içerikler.  Kimi zaman büyük Firmalar, bazen Kurum ve Kuruluşlar bazen de Üniversitelerde birileri ile tıpa tıp olmak isteyebiliyor. Ancak kıskanç, öz güveni eksik ve yetersiz kişiler her şeyi taklit eder.

 

Ülkemizde arabası olmayan kalmadı gibi. Az da olsa, kimilerinde iki arabası var. Arabası olmayan yok. Cadde ve sokaklarda insandan fazla araba var. Arabanın artık bir ihtiyaç olduğu inkâr edilemez Ne var ki bu günkü toplum, arabayı ihtiyaç olmaktan biraz öte, biraz da keyif ve gösteriş olarak kullanıyor ya da sahipleniyor. Artık, ayranı olmasa bile, at yerine arabayı tercih ediyor. “Filancanın var da, benim neden olmasın. Hele, parası olup da arabası olamayana şaşmamak mümkün değil. Ancak, borçlanarak araba sahibi olmak, pek akıllı işi değil. Üstelik arabanın sahibi olmamakla birlikte. Öyle ki Afyon Kocatepe Üniversite Rektörlüğünde bulunan 03 AA 001 Plakalı aracın aynı marka arabasından 03 AA 002 plaka ile Afyon Sağlık Bilimler Üniversite Rektörlüğüne alınması gereklimiydi.  Neden aynı model araç, neden aynı plaka, neden kiralık araç. Daha farklı bir model alınamaz mı yâda daha düşük modeli. O araca verilecek para ile hastaneye malzeme, ekip ve ekipman alınamaz mıydı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı