• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonşehir Web TV’de buluşalım

Afyonşehir Web TV’de buluşalım

Afyonşehir Web TV Afyonkarahisar il geneli ve ege bölgesindeki gelişmeleri, gündeme dair önemli noktaları https://www.facebook.com/afyonsehir03 Facebook adresinden Canlı ana haber bültenleriyle izleyicisiyle buluşturuyor. Geçtiğimiz hafta yayın akışını sağlamaya başlayan https://www.facebook.com/afyonsehir03 Afyonşehir Web TV, Afyonkarahisar’ın yeni yüzü olma noktasında emin adımlarla ilerliyor. Canlı yayın Ana haber bülteni ileseyircisiyle buluşan Afyonşehir Web TV kısa bir zamanda beğeniyle […]

Afyonşehir Web TV Afyonkarahisar il geneli ve ege bölgesindeki gelişmeleri, gündeme dair önemli noktaları https://www.facebook.com/afyonsehir03 Facebook adresinden Canlı ana haber bültenleriyle izleyicisiyle buluşturuyor.

Geçtiğimiz hafta yayın akışını sağlamaya başlayan https://www.facebook.com/afyonsehir03 Afyonşehir Web TV, Afyonkarahisar’ın yeni yüzü olma noktasında emin adımlarla ilerliyor. Canlı yayın Ana haber bülteni ileseyircisiyle buluşan Afyonşehir Web TV kısa bir zamanda beğeniyle karşılık aldığı gibi izleyici tarafından tercih edilirlik açısından ilk sırayada yerleşti. Yeni formatlar ile izleyicisiyle buluşmayı amaçlayan Afyonşehir Web TV şuanda Facebook üzerinden yayın akışını sağlamakta. Alt yapının oluşması ve teknik ekipmanların tamamlanması durumunda 7/24 yayın akışı sağlanacağı da bildirildi. Program formatları içerisinde Tv Programı, yarışma, film, çocuk programları gibi içeriklerinde olacağı alınan bilgiler arasında. Afyonşehir Web TV’ye https://www.facebook.com/afyonsehir03 internet adresi üzerinden rahatlıkla ulaşılabilecek. Linkte bulunan sayfanın beğenilmesi ve takip edilmesi durumunda yayın akışı sağlanmaya başladığında bildirim ekranında yansıyacak. Afyonşehir Web TV yönetici ve ekipleri yakın zamanda yüksek izleyiciye ulaşmanın mutluluğu içerisinde.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı