• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AİMSAD’da yeni dönem

AİMSAD’da yeni dönem

Ağaç işleme makineleri ve yan sanayisinde faaliyet gösteren üye firmalar arasında iş birliği, dayanışma ve bilgi alışverişi sağlamak amacıyla 2014 yılında kurulan AİMSAD, 33 üye firmasının katılımıyla gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul’da, Başkanlığa İsmet Toktaş’ı seçti Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD), 33 üye firmasının katılımıyla gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul ile başkanlığa İsmet Toktaş’ı […]

Ağaç işleme makineleri ve yan sanayisinde faaliyet gösteren üye firmalar arasında iş birliği, dayanışma ve bilgi alışverişi sağlamak amacıyla 2014 yılında kurulan AİMSAD, 33 üye firmasının katılımıyla gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul’da, Başkanlığa İsmet Toktaş’ı seçti

Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD), 33 üye firmasının katılımıyla gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul ile başkanlığa İsmet Toktaş’ı seçti. AİMSAD 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan tüzük değişiklikleri kapsamında, oy birliğiyle dernek isminin değiştirilmesine karar verildi. Buna göre derneğin yeni ismi; “Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği” oldu.

“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ”

Seçim sonrası konuşma yapan AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Toktaş; “Bildiğiniz gibi yaklaşık yedi yıldır AİMSAD Yönetim Kurulu’nda görev almaktayım. Açıkçası, yeni yönetimde çok büyük bir değişim olmadığını, aramıza genç arkadaşların katıldığını görebilirsiniz. Yapacağımız hizmetler aynı paralelde devam edecek. Geçen dönemlerde yaptığımız aktiviteleri daha hızlı bir şekilde yapmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi bir yıldır süren ciddi bir pandemi süreci var, bu nedenle faaliyetlerimizde sarkmalar oldu. Hedefimizdeki projeleri gerçekleştirmekte zaman zaman zorlanıyoruz. Ama yeni dönemde bunları hayata geçirmeye çalışacağız. Hepimiz aynı gemideyiz. Sektör olarak hepimiz aynı kaptan yemek yiyoruz. Hepimiz birbirimizi korumak ve büyütmek zorundayız. Türk ağaç işleme makine sektörü bence hala hak ettiği noktaya gelmiş durumda değil. İleriki dönemde, bu sorunların hepsini ortak çözümlerle, ortak pazarlama etkinlikleriyle çözüme ulaştırmaya çalışacağız. Bu üç yıllık yeni dönemde iletişimi artıracağız. Amacımız komitelerin, yönetim kurulu ile daha iyi bir iletişim halinde olmasını sağlamak” diye konuştu.

“ÇOK DAHA AKTİF BİR YÖNETİM OLACAĞINI GÖRÜYORUM”

Genel Kurul Toplantısı’nda bir konuşma yapan Mustafa Erol, dernek olarak yürütülen çalışmalara değindi. Erol; “AİMSAD olarak önemli birçok proje ve çalışmayı hayata geçirdik. Ama pandemi nedeniyle hayata geçiremediğimiz projelerimizde maalesef oldu. Şahsi fikrim, dernek çatısı altındaki komitelerimizin başarı oranı yüzde 50. Bazı komitelerimiz çok iyi çalıştı ve önemli başarılara imza attı. Basın Yayın Komitemiz olsun, Fuar Komitemiz olsun başarılı bir yılı geride bıraktı. Bununla beraber İmalatçılar Komitemizin de bazı çalışmaları çok çok kıymetli. Eğitim Komitemizde de keza başarılı olduk. Ama maalesef bazı komitelerimiz çalışamadı. Onlarla alakalı da yeni dönemde, yeni çalışmaları ve projeleri olacaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı