• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Alt yapıya büyük önem vereceğiz”

“Alt yapıya büyük önem vereceğiz”

Afjet Afyonspor takımının alt yapı koordinatörü Kemal Özkara, alt yapıya önem vermek zorunda olduklarını belirtti, “Şu anda kadrodaki futbolcularımızın çoğu,  diğer amatör takımlarda yetişti. Futbolcularımızın Afyonlu olması, farklı bir avantaj oluşturuyor. Afjet Afyonspor’un kurtuluşu, alt yapıya verilecek önemle orantılıdır. Kendi kaynağımızdan futbolcu yetiştiremediğimiz takdirde, dışarıdan transfer edeceğimiz futbolcularla bir yere varamayız. Bu nedenle Akademik Lig’e […]

Afjet Afyonspor takımının alt yapı koordinatörü Kemal Özkara, alt yapıya önem vermek zorunda olduklarını belirtti, “Şu anda kadrodaki futbolcularımızın çoğu,  diğer amatör takımlarda yetişti. Futbolcularımızın Afyonlu olması, farklı bir avantaj oluşturuyor. Afjet Afyonspor’un kurtuluşu, alt yapıya verilecek önemle orantılıdır. Kendi kaynağımızdan futbolcu yetiştiremediğimiz takdirde, dışarıdan transfer edeceğimiz futbolcularla bir yere varamayız. Bu nedenle Akademik Lig’e başvuru yaptık. 6 kategoride yaptığımız başvuru kabul edilirse, geleceğin futbolcuları yetişmiş olur. Bu nedenle önümüzdeki sezon alt yapı için kolları sıvayacağız. U-14, U-15, U-16 ve U-17’U 19’da katılmak istiyoruz. Böylece Afyonspor’un geleceğini güvence altına almış oluruz” dedi.


“ Başkanımız destek veriyor”


 Bu sezon Afjet Afyonspor takımının Başkanı Ali Şahin’in alt yapıya gerektiği önemi verdiğini belirten Özkara”  Başkanımızın desteği ile iyi bir yapılanma yaptık. Gerekli bütçe ayrılarak alt yapı gençlerimize önem vereceğiz. Başkanımız Ali Şahin’in yanında başarılı yöneticimiz ve İsmail Alataş bizlere büyük destek veriyor. ” Dedi.


Seçmeler 6 Temmuz’da


Bu nedenle Akademik Lig’e başvuru yaptık. 6 kategoride yaptığımız başvuru kabul edilirse, geleceğin futbolcuları yetişmiş olur. Bu neden ile  temmuzda futbolcu seçmeleri yapacağız.Burada belirleyeceğimiz futbolcularla A takımızın geleceğini garantiye alacağız” dedi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı