• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Amatör transfer başlamadan bitti!

Amatör transfer başlamadan bitti!

Türkiye Futbol Federasyonu, Amatör kümeler için transfer mevsiminin 15 Şubat 2021 tarihinden itibaren başlayacağını duyurmuştu. 2020-2021 sezonu Amatör Liglerde uygulanacak esaslar kitapçığında gerekli bilgiler aktarılmıştı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez’in tüm illere gönderdiği yazıda amatör transfer döneminin BAL ligi takımları için geçerdi olduğunu, diğer alt […]

Türkiye Futbol Federasyonu, Amatör kümeler için transfer mevsiminin 15 Şubat 2021 tarihinden itibaren başlayacağını duyurmuştu. 2020-2021 sezonu Amatör Liglerde uygulanacak esaslar kitapçığında gerekli bilgiler aktarılmıştı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez’in tüm illere gönderdiği yazıda amatör transfer döneminin BAL ligi takımları için geçerdi olduğunu, diğer alt ligler için transfer yapılamayacağını iletti. Düşmez şu bilgilere yer verdi;” Amatör futbolcuların filiz lisans, vize ve transfer lisans işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinde yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu. Şimdilik sadece 2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’ e katılması kesinleşen 263 kulübün BAL’da oynama yaşı uygunluğu olan 2005 ve daha büyük doğumlu futbolcularının filiz lisans, vize ve transfer işlemleri yapılacaktır. Yerel liglere katılacak amatör kulüplerimizin lisans işlemleri Amatör İşler Kurulu’nun konuyla ilgili bir duyurusu yapılıncaya kadar kesinlikle yapılmayacaktır. TFF Bölge Müdürlüklerimiz lisans evraklarını kulüplerden direkt almayacak olup Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınan evraklar Bölge Müdürlüklerimize ASKF’lerce yetkilendirilen bir yönetici tarafından elden teslim edilecek veya Kargo ilegönderilecektir.2020-2021 sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar kitapçığımız ilgili her yere ulaştırılmıştır. Lisans işlemleri için gerekli evrakların Federasyonumuz internet sitesinde “ Ligler Amatörler” sayfasında da yayınlanmıştır. Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı