• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ATSO ATIYOR TSYD YAZIYOR

ATSO ATIYOR TSYD YAZIYOR

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Afyonkarahisar İl Temsilciliği arasında oynanan futbol karşılaşmaları hem çekişmeli geçiyor hem de bir birinden renkli görüntülere sahne oluyor.   Haftanın belirli günlerinde Kocatepe Spor Kompleksi’nde karşı karşıya gelen ATSO ve TSYD futbol takımları, kar kış demeden sahaya çıkıp dostça mücadele veriyorlar. Önceki gün […]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Afyonkarahisar İl Temsilciliği arasında oynanan futbol karşılaşmaları hem çekişmeli geçiyor hem de bir birinden renkli görüntülere sahne oluyor.

 

Haftanın belirli günlerinde Kocatepe Spor Kompleksi’nde karşı karşıya gelen ATSO ve TSYD futbol takımları, kar kış demeden sahaya çıkıp dostça mücadele veriyorlar. Önceki gün kar yağışı altında oynanan maçta TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, aynı zamanda ATSO üyesi de olduğu için ATSO takımında meslektaşlarına karşı forma giydi.

ATSO’nun basın biriminde görevli olan Murat Arısoy ise gazeteci meslektaşları ile aynı takımda yer almayı tercih ederek TSYD formasını giydi ve görev yaptığı ATSO’ya karşı orta sahadan şık bir gol atarak futboldaki performansını da ispatlamış oldu.

TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın 22 Aralık’ta İstanbul’da İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası ile bir maç yapacağını ve bu karşılaşmaya hazırlandığını belirterek, “ATSO ile TSYD takımları arasındaki futbol maçları antrenman havasında geçiyor ve zaman zaman büyük bir çekişmeye sahne oluyor. İki takımın oyuncuları da kar kış demeden soğuk havaya rağmen sahada centilmence mücadele veriyorlar. Bizim için skor önemli değil. Tek hedefimiz haftada bir kez de olsa sahaya inip spor yapabilmek” dedi.

Bu arada iki takım arasında oynanan karşılaşmaların büyük bölümünde sahadan galip ayrılan ATSO Takımının futbolcuları ise maçtan sonra basın mensuplarına takılarak, “Biz oynarız, siz yazarsınız” diyerek espri yapmaktan geri kalmıyorlar.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı