• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Baraj Etabı İzmir’de oynanacak

Baraj Etabı İzmir’de oynanacak

12 takım arasında birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan Efeler Voleybol Ligi’nin 1. Etap maçları, geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalarla sona erdi. 1. Etap maçlarını ilk sekiz takım arasında tamamlayan Halkbank, Arkasspor, Galatasaray, Maliye Piyango, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe, Tokat Belediye Plevne ve Ziraat Bankası Play-Off’a yükseldi. Son dört sırada yer alan İnegöl Belediyespor, İkbal Afyon Belediye […]

12 takım arasında birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan Efeler Voleybol Ligi’nin 1. Etap maçları, geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalarla sona erdi. 1. Etap maçlarını ilk sekiz takım arasında tamamlayan Halkbank, Arkasspor, Galatasaray, Maliye Piyango, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe, Tokat Belediye Plevne ve Ziraat Bankası Play-Off’a yükseldi. Son dört sırada yer alan İnegöl Belediyespor, İkbal Afyon Belediye Yüntaş, Arhavi Belediyespor ve Jeopark Kula Belediyespor takımları ise ligden düşecek iki takımın belirleneceği Baraj Etabı karşılaşmalarında mücadele edecekler.


Baraj Etabı maçları dört takım arasında çift devreli lig usulüne göre oynanacak ve takımların 1. Etap maçlarında topladıkları puanlar üzerinden devam edecek.


İzmirde oynanacak


Bu arada Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada Efeler Voleybol Ligi Baraj Etabı karşılaşmalarının İzmir Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanacağı duyuruldu.


Ligden düşecek iki takımın belirleneceği Baraj Etabı’nın ilk maçları 3-5 Nisan 2019 tarihleri arasında, ikinci karşılaşmalar ise 12-14 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak. Ligden düşmesi kesinleşen Jeopark Kula Belediyespor’dan sonra gözler İnegöl Belediyespor, İkbal Afyon Belediye Yüntaş ve Arhavi Belediyespor’un alacağı sonuçlara çevrildi. Hayati Kanat


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı