• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Başarının sırrı az uyku, çalışmak ve üretmekBağlantı”

“Başarının sırrı az uyku, çalışmak ve üretmekBağlantı”

Girdiği her ortamda insanlara sarılarak yakınlık kuran Koçak’a esnafın da ilgisi büyüktü. Koçak’ın samimi tavırlarına kayıtsız kalamayan sanayi esnafı, Koçak’ı öğle yemeklerine davet ettiler. Halkla iç içe olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Koçak, esnafla birlikte yeri geldi yemek yaptı yeri geldi işlerine yardımcı oldu. İlk kez böyle bir belediye başkan adayı gördüklerini belirten […]

Girdiği her ortamda insanlara sarılarak yakınlık kuran Koçak’a esnafın da ilgisi büyüktü. Koçak’ın samimi tavırlarına kayıtsız kalamayan sanayi esnafı, Koçak’ı öğle yemeklerine davet ettiler. Halkla iç içe olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Koçak, esnafla birlikte yeri geldi yemek yaptı yeri geldi işlerine yardımcı oldu. İlk kez böyle bir belediye başkan adayı gördüklerini belirten sanayi esnafı, içimizden birisin diyerek Koçak’a övgüler yağdırdı.


Kadın istihdamının desteklenmesi için birçok projesi bulunan Koçak, uğradığı fabrikalarda çalışan kadınları görünce gururlandığını belirtti. Kadınların her alanda daha çok var olmaları gerektiğini ifade eden Koçak, belediye başkanı olduğu zaman üretime katılacak kadın sayısını arttıracaklarını bunun için daha çok çalışacaklarını vurguladı. Koçak üreten, güçlü Afyonkarahisar’ın ancak kadın istihdamının arttırılması ile mümkün olabileceğini söyledi.


Top oynayan gençleri görünce aralarına katılan Koçak, futbolda ki marifetlerini de sergiledi. Gençlerle birlikte bir süre maç yapan Koçak, siyasete kısa bir mola verdi.  Dr. Koçak’ın ekibi de hızına yetişmekte zorlandı. Koçak sırrının az uyumak, çalışmak ve üretmek olduğunu belirtti.   


Çalışanlara kendi elleri ile çay ikram eden Koçak gülümsetti. Pide kesen, soba başında yemek yapan, araba yıkayan Koçak’ın bu halleri görenlere en samimi aday dedirtti.


  


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı