• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Basın Yayın Derneği’nden Anahaber’e ziyaret

Basın Yayın Derneği’nden Anahaber’e ziyaret

    Afyonkarahisar Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Karahisar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret ederek, Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 13’üncü yılı dolayısıyla tebrik ettiler.   Anahaber Gazetesinin 13’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Afyon Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Karahisar Medya Yönetim Kurulu […]

 

 

Afyonkarahisar Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Karahisar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret ederek, Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 13’üncü yılı dolayısıyla tebrik ettiler.

 

Anahaber Gazetesinin 13’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Afyon Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Karahisar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay tarafından karşılanan Başkan Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 13’üncü yılı dolayısıyla tebriklerini dile getirdiler. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Küçükkurt, Bekir Yeşilay’ın da derneğin kurucuları arasında yer aldığını vurguladı. Küçükkurt, “Afyonkarahisar’ın önde gelen kuruluşlarından Anahaber Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümü nedeni ile Karahisar TV ve Anahaber gazetesini ziyaret ettik. Afyon Basın Yayın Derneğinin kuruluşundan itibaren en büyük destekçilerinden olan kurucu heyette yer alan Sayın Bekir Yeşilay’a gazetelerinin kuruluş yıl dönümünün hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan sonraki yayın hayatlarında da Afyon Basın Yayın Derneği yönetim kurulu üyeleri olarak başarılar diliyoruz. Bundan sonraki basın yayın hayatında hem Karahisar TV’e ve Anahaber gazetesine hayırlı haberler yapmalarını ve tarafsız objektif yayın anlayışını sürdürmelerini diliyoruz” diye konuştu.

“İLKELİ VE DÜRÜST YAYINCILIĞIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Afyon Basın Yayın Derneğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilay, Anahaber Gazetesi’nin 6 yıl önce Karahisar Medya Grubu içerisine dahil olduğunu söyledi. Yeşilay şöyle konuştu; “Biz Karahisar TV’den sonra şuan ki dernek başkanımız Sezer beyin vesilesi ile Anahaber Gazetesi’ni kendilerinden 6 yıl önce devraldık. Gazetemizin kuruluşundan bugüne kadar 13 yıl geçti. Bu şekli ile daha öncesi yayın hayatı ile şimdi de aynı perspektifte devam ediyor. Biz gazeteyi devraldığımızda 23 tane gazetemiz vardı. İnşallah şuan 7 tane gazete olarak Afyon basınında devam etmekteyiz. 23 gazete havuz oluşturarak 7 gazeteye indirdik. Başkanımızın da ifade ettiği gibi dürüst ve objektif bir şekilde Afyon’umuzu ve ülkemizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı