• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
reklam
“Basının doğruluğu ve tarafsızlığından kuşkunuz olmasın”

“Basının doğruluğu ve tarafsızlığından kuşkunuz olmasın”

Afyonkarahisar Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt gündemi değerlendirdi. Dilek ve Küçükkurt basının doğruluğu ve tarafsızlığından kimsenin kuşkusunun olmaması gerektiğini bildirdiler.
Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek katıldığı bir televizyon programında gündemi değerlendirdi. Dilek; “Koranavirüs vakaları devam ediyor. Tüm bu zorluklara karşı devletimiz destek olmaya devam ediyor” dedi.
“AFYONKARAHİSAR YEREL BASINI GÜÇLÜ BİR CAMİA”
Afyonkarahisar Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt katılığı bir televizyon programında konuştular. Yerel basının sorunlarına değinen Dilek ve Küçükkurt; “ Afyonkarahisar yerel basını güçlü bir camia. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar için büyük çaba sarf etti” ifadelerini kullandılar. Programda konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt; “Pandemi süreci Dünya ve Türkiye için gerçekten zor bir süreç oldu. Yerel basın aslında birçok alanı içeriyor. İçerisinde gazetelerimizden tutun, TV kanallarımız hepsi emekle, çabayla programlarını hazırlıyor. Biz haftanın ikişer gününde gazetelere gazete çıkartma günlerini paylaştırdık. Kanal 3, Kocatepe, Ana haber, Kadınana, Türkeli, Hisar, Odak Gazetesi’nin gazete çıkarma günleri paylaştırdık. Burada ki amacımız çalışan gazete personelini pandemiye karşı korumak. Pazar günü hariç hafta içi her gün gazete çıkartılıyor. Bu şekilde bir ay daha devam edecek bu kurallar uygulanmasaydı Afyonkarahisar da çalışan gazete personelimiz çok büyük sıkıntılar yaşayabilirdi” cümlelerini kullandılar.
“VİRÜS HEPİMİZİ ÇOK BÜYÜK BİR ŞEKİLDE ETKİLEDİ”
“Pandemi dönemi hepimizi çok büyük bir şekilde etkiledi” diyerek sözlerine başlayan Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ise; “ Çalışan arkadaşlarımızın bu konuda özverili çalıştıklarını biliyoruz. Haber toplama sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. Bunların yanında Basın İlan Kurumu’nun bizlere değer verdiğini görüyoruz. Bu arada Şehrimize yeni gelen Sayın valimiz hareketli ve enerji dolu bir insan olarak gördük. Hem devlet olarak hemde enerjisi ve potansiyeli olarak Afyonkarahisar da büyük yatırımlar yapacağına inanıyoruz. Neredeyse ilçelerimizin yarısını gezdiler. Sayın valimizin Afyonkarahisar için elinden geleni yapacağına inanıyoruz. Heyecanlı olması, halkla iç içe olması sevindiriyor, buradan valimize tekrar hoş geldin diyoruz. Basın olarak her şeyin üstesinden geliyoruz, en doğru bilgileri ele almak için çaba gösteriyoruz. Basının gücünden, tarafsızlığından ve en doğru bilgileri yazacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.
AFYON BASININA ÇOK GÜVENİYORUM ÇOK GURUR DUYUYORUM
Dilek; Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu sayesinde başlayan ve devam eden sevgi yılı, basında keyifli bir süreç yaşanmasına vesile oldu. Basın olarak herkesin gönlünde hoş bir sevgi bıraktık. Ben Afyon basınına çok güveniyorum, çok gurur duyuyorum. Bütün arkadaşlarım hep birlikte hareket ediyor, hepsini tebrik ediyorum. Afyon’un korona sürecini çok kolay bir şekilde atlatacağını düşünüyorum. İlerleyen süreçte sevgi yılı projesi daha da ilerleyecektir. Bizim insanımızın gözü tok ve devletin güler yüzünü gördükleri zaman devletimiz sağolsun diyorlar. Valimizin bu konu üzerinde yapacağı çalışmalar için şimdiden çok teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı

Kalan ilçe kongreleri Eylül ayında yapılacak

Ağustos 4, 2020, Kalan ilçe kongreleri Eylül ayında yapılacak için yorumlar kapalı

“İnşallah tevazuumuzla CHP’lileri gün gelecek AK Partili yapacağız”

Ağustos 4, 2020, “İnşallah tevazuumuzla CHP’lileri gün gelecek AK Partili yapacağız” için yorumlar kapalı

Afyonkarahisar’ın değerini çok arttıracak

Ağustos 4, 2020, Afyonkarahisar’ın değerini çok arttıracak için yorumlar kapalı

“Heybede ne var diye soruyorlar, yakında görecekler”

Ağustos 4, 2020, “Heybede ne var diye soruyorlar, yakında görecekler” için yorumlar kapalı

Taş Medrese’de Bayramlaşma töreni yapıldı

Ağustos 4, 2020, Taş Medrese’de Bayramlaşma töreni yapıldı için yorumlar kapalı