• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Çöl’e ziyaretçi akını

Başkan Çöl’e ziyaretçi akını

Başkan Mustafa Çöl’e yeniden almış olduğu görevin hayırlı olmasını temenni eden ziyaretçilerimiz, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerinin mesajını vererek; ilçemiz için gece gündüz çalışan mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, talep, istek ve dileklerini dinleyerek çözüm noktasında hareket eden, sosyal medyayı en iyi kullanan belediye başkanları arasında ön sıralarda olan Başkan Çöl’e çıkmış olduğu yolculuğunda yalnız bırakmayacaklarının […]

Başkan Mustafa Çöl’e yeniden almış olduğu görevin hayırlı olmasını temenni eden ziyaretçilerimiz, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerinin mesajını vererek; ilçemiz için gece gündüz çalışan mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, talep, istek ve dileklerini dinleyerek çözüm noktasında hareket eden, sosyal medyayı en iyi kullanan belediye başkanları arasında ön sıralarda olan Başkan Çöl’e çıkmış olduğu yolculuğunda yalnız bırakmayacaklarının altını çizerek, Sandıklı ortak paydasında desteklerinin devam edeceğini belirttiler.


Başkan Mustafa Çöl bu destek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Adaylığımızın açıklanması ile hemşerilerimizin yoğun teveccühü ve hayırlı olsun ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Sizlerin güvenine layık olmak için daha çok çalışacağımıza şahsım ve personellerim adına söz veriyorum. Daha güzel hizmetler için projelerimiz ve teknik altyapımız hazır. Hep birlikte başaramayacağımız proje altından kalkamayacağımız iş yok. Bizleri bu alanda motive eden ise “Bir sevdadır Sandıklı” cümlesidir. Destek olan, yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı