• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Erdoğan Kütahya’da Kılıçdaroğlu’na yüklendi!

Başkan Erdoğan Kütahya’da Kılıçdaroğlu’na yüklendi!

Başkan Erdoğan 31 Mart öncesi mitinglerine devam ederken, bugün Kütahya’da halka seslendi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Erdoğan, “CHP bir taraftan Atatürk’ün kurduğu partiyiz diyor diğer taraftan Kandil’in uzantılarıyla seçim ittifakı yapıyor. Hem Cumhuriyetçiyiz diyorlar hem de Cumhuriyete saldıranlara yoldaşlık ediyorlar. İslam dünyasından kaynaklanan terör ifadesiyle müslümanları töhmet altında bırakıyorlar. […]

Başkan Erdoğan 31 Mart öncesi mitinglerine devam ederken, bugün Kütahya’da halka seslendi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Erdoğan, “CHP bir taraftan Atatürk’ün kurduğu partiyiz diyor diğer taraftan Kandil’in uzantılarıyla seçim ittifakı yapıyor. Hem Cumhuriyetçiyiz diyorlar hem de Cumhuriyete saldıranlara yoldaşlık ediyorlar. İslam dünyasından kaynaklanan terör ifadesiyle müslümanları töhmet altında bırakıyorlar. Ezanla sorunumuz yok diyorlar, hem de İstiklal Caddesi’nde ezan-ı Muhammedi’yi ıslıklayanlara kol kanat geriyorlar. Rüzgar gülü olsa bu kadar sağa sola dönmez. Bukelamun olsa bu kadar sık renk değiştirmez.” dedi. İşte Başkan Erdoğan’ın açıklamaları…

BUKELAMUN OLSA BU KADAR SIK RENK DEĞİŞTİRMEZ!

Siz kendinizi kandırabilirsiniz, ama bizi kandıramazsınız. Şimdi istediği üniversiteye istediği gibi kızlarımız da gidebiliyor mu? Başı açık, başı örtülü diye bir dert var mı? Kendi marjinal ideolojileri için ortak değerlerimizin hepsini tepe tepe kullandılar. Bugün de aynısını yapıyorlar. İstismar düzenlerini, yağma düzenlerini bugün de devam ettirmeye çalışıyorlar. CHP bir taraftan Atatürk’ün kurduğu partiyiz diyor diğer taraftan Kandil’in uzantılarıyla seçim ittifakı yapıyor. Hem Cumhuriyetçiyiz diyorlar hem de Cumhuriyete saldıranlara yoldaşlık ediyorlar. İslam dünyasından kaynaklanan terör ifadesiyle müslümanları töhmet altında bırakıyorlar. Ezanla sorunumuz yok diyorlar, hem de İstiklal Caddesi’nde ezan-ı Muhammedi’yi ıslıklayanlara kol kanat geriyorlar. Rüzgar gülü olsa bu kadar sağa sola dönmez. Bukelamun olsa bu kadar sık renk değiştirmez.

BU KÜRT KARDEŞLERİMİZ ÜZERİNDEN OY DEVŞİREN BİRİSİ!

Gidip de Avrupa Parlamentosu’nda bölücü örgütle yanyana fotoğraf çektirmez. İşte Hatay Belediye Başkanı ‘oy yoksa hizmet yok’ diyor. Kibir kulesi yahu! CHP’de bugün Kandil’dekinin hatırı sayılıyor. Eş başkanlarının sözü Bay Kemal ve hanımefendiden daha fazla geçiyor. Bu adam Kürt değil ha! Bu Kürt kardeşlerimizin üzerinden oy devşiren birisi.

“KÜRDİSTAN’I ÇOK MU SEVİYORSUN! DEFOL ORAYA GİT! DEFOL”

Türkiye’de Kürdistan diye bir bölge var mı? Türkiye’de Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu, Ege, Marmaramız var mı? Ama Kürdistan diye bir bölge yok. Ha sen Kürdistan’ı çok mu seviyorsun? Irak’ın kuzeyinde var. Defol git oraya! Defol! Seninle beraber oraya gelmek isteyenler varsa onları da al git. Siz 780 bin kilometre kareyle Türkiye’yi bölemeyeceksiniz. İnşallah bunlar 31 Mart akşamı bu rabiayı öğrenecekler. Bay Kemal ve hanımefendi bir iki salon toplantısıyla günü geçiştirmeye çalışırken HDP’li Eş Başkanlar Ankara ve İstanbul ittifakı için sürekli propoganda yapıyor.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı