• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Erdoğan Sakarya’da aday tanıtım etkinliğinde – Canlı

Başkan Erdoğan Sakarya’da aday tanıtım etkinliğinde – Canlı

Başkan Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları; “Aday tanıtım toplantımızın partimize hayırlı olmasını diliyorum. Sakarya halkına buradan şükranlarımı sunuyorum. Partimizi temsil edecek belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. AK Parti kadroları bu seçimlerde Sakarya’da daha çok koşturarak daha çok insanımıza ulaşacaktır. Sakarya her dönemde olduğu gibi bu büyük davanın yükünü omuzlamaya talip olmuştur. Biz de bu şehre en iyi […]

Başkan Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları;

“Aday tanıtım toplantımızın partimize hayırlı olmasını diliyorum. Sakarya halkına buradan şükranlarımı sunuyorum. Partimizi temsil edecek belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. AK Parti kadroları bu seçimlerde Sakarya’da daha çok koşturarak daha çok insanımıza ulaşacaktır. Sakarya her dönemde olduğu gibi bu büyük davanın yükünü omuzlamaya talip olmuştur. Biz de bu şehre en iyi hizmeti vermeye yine talibiz.”

“SEÇMEN KÜTÜKLERİNDE KAYDI OLMAYAN SEÇMENLERİMİZİN KAYITLARINI YAPTIRIN”

“Askıya seçmen çıkan seçmen kütüklerini incelediğimizde 504 binin burada kayıtlı olmamaların gördük. İlçe değştiren 1.5 milyon içinde 222 bini AK Parti üyesi. Bunun yanında bir milyon gencimiz ilk defa Türkiye genelinde oy kullanacak. Bu rakamlar Sakarya’da şöyle; ilk defa Sakarya’da oy kullanacak seçmen sayısı 12 binden fazla. Bir önceki seçime göre şehire yeni gelen seçmen sayısı 16.500 civarında. İlçe başkanlarımıza buradan talimat veriyorum. Seçmen kütüklerinde kaydı olmayan seçmenlerimizin kayıtlarını yaptırın. Adres değiştirerek ilinize gelenlerle hemen irtibat kuracaksınız. Oy verme hakkı kazanan gence ulaşıp onları bilgilendirin. Bunları hakkıyla yerine getirdiğimizde AK Parti için 31 Mart’ta yeni bir dönem açılacaktır.”

“Biz gittiğimiz her yerde eserlerimizle konuşuruz. CHP ise laf. CHP belediyeciliğinde grev var. Maaşlarını alamayanlar var. İşte CHP belediyeciliği bu.”

“GENÇLİK BİR TEŞKİLATIN DİNAMOSUDUR”

“Bir teşkilatın kadınları ayakta ise, çalışıyorsa, kadınlarla el ele oluyorsa orada başarı vardır. Gençlik bir teşkilatın dinamosudur. Biz de hamdolsun her ikisi de var.”

“Yanlışa yanlış demek, eksiğe eksik demek bizim siyaset anlayışımızın temelidir. Milletimize karşı sorumluluğumuz var. Türkiye’de siyasetin boş lafla değil, icraatla, yatırımla ve hizmetle yapılır. İktidarlarımız döneminde 16 sene boyunca Sakarya’ya yaptığımız yatırım 24 katrilyondur. Bunu teşkilat olarak, kadın kolları ve gençlik kolları hep anlatmanız lazım. Herkes bilmeli. Sakarya’ya bu kadar yatırım yapılmış. Ama bay Kemal’in böyle bir derdi. Onun zamanında hastanelerimizin durumu ortadaydı. Ama şimdi sağlıkta yeni bir dönem başlıyor Türkiye’de.”

Ayrıntılar geliyor…

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı