• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Erdoğan’dan Düzce’de önemli açıklamalar

Başkan Erdoğan’dan Düzce’de önemli açıklamalar

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları: Düzce’nin bütün ilçelerini selamlıyorum. Yüzde 49 istihdam oranıyla Türkiye’nin üreten gücü Düzce’yi selamlıyorum. Gökkuşağı bir şehre ancak bu kadar yakışır, ülkemizin ve coğrafyamızın tüm renklerini içinde barından Düzce dünyaya kardeşlik nedir gösteriyor. Düzce; hizmetin, yatırımın, emeğin kıymetini bilir. Pazar günü Düzce’de ve diğer illerde tüm vatandaşlarımı mutlaka sandığa gitmeye davet ediyorum. Cumhurbaşkanı […]

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Düzce’nin bütün ilçelerini selamlıyorum. Yüzde 49 istihdam oranıyla Türkiye’nin üreten gücü Düzce’yi selamlıyorum. Gökkuşağı bir şehre ancak bu kadar yakışır, ülkemizin ve coğrafyamızın tüm renklerini içinde barından Düzce dünyaya kardeşlik nedir gösteriyor. Düzce; hizmetin, yatırımın, emeğin kıymetini bilir. Pazar günü Düzce’de ve diğer illerde tüm vatandaşlarımı mutlaka sandığa gitmeye davet ediyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Nefsinin peşinden gidenlerle bizim işimiz yok”

BAZI YERLERDE BİZDEN ADAY OLAMAYANLARIN…

Kızgınlık, küskünlük başka şeydir, sandıkta milli iradeye sahip çıkmak başka şeydir. İnsanın olduğu her yerde hata da eksik ed vardır önemli olan bunları düzeltme iradesidir. Biz bu kararlılığa sahibiz. Millete ve ülkeye hizmet etmek için kendisine tahsis edilen imkanları çarçur edenlerin bizim dünyamızda yeri asla olmaz, milletimizin gönlünü kıran bizim gönlümüzü kırmış demektir, hesabını verecektir. Bazı yerlerde bizden aday olamayanların, hiç olmayacak partilerden adaylıklarını koyarak karşımıza çıktıklarını görüyorum, bu acıdır. Nefsinin peşinden gidenlerle bizim işimiz yok.

PAZAR GÜNÜ TARİHİMİZİN EN BÜYÜK KATILIMINI BEKLİYORUZ

Kardeşlerim şimdi buradan Türkiye’ye sesleniyorum. Sezai Temelli denen adam Kürt değildir, Kürtler üzerinden siyaset yapan bir istismarcıdır. Bu adam Kürdistan diyor, Türkiye’de Kürdistan diye bir yer var mı? Pazar günü tarihimizin en büyük katılımı ile seçimlerimizi gerçekleştireceğimize inanıyorum. Bizim demokrasi anlayışımızda sandık namustur.

Ankara’da yaşayan Kürt kardeşlerime sesleniyorum siz Mehmet Özhaseki orada dururken oyunuzu soyadı Yavaş olan bu adama mı vereceksiniz? Durmadan seçim kaybeden birisi. Belediyeciliği bilen birisi değil.

PAZAR GÜNÜ BUNLARA BİR OSMANLI TOKADI VURALIM


Batı’da MHP’ye AK Parti’ye oy vermeyeceğiz diyor. Sen kimsin? Pazar günü bunlara bir Osmanlı tokadı vuralım. Dünyanın kaç bucak olduğunu anlasınlar.


Kürdistan’ı çok seviyorsa Irak’ın kuzeyinde Kürdistan var defol git oraya. Bu ülkeyi böldürmeyiz. Kim olduğuna bakmaksızın peşinen karşımızdakileri destekleyeceğini söylüyorlar. Sandığa gitmemek ülkeye ve millete ceza vermektir. Düzce 31 Mart’ta pusuda bekleyen darbecilere, vesayetçilere dersini veriyor musun?

DÜZCE’YE SON 17 YILDA 11 KATRİLYON LİRA YATIRIM YAPTIK

Hani CHP’nin başındaki zat 17 yılda ne yaptınız diye soruyor ya. Bay Kemal’in sıkıntıları var. Aynı zamanda bakar kördür. Geçen gün Hatay’a gitmiş. Başkana diyor ki burada baraj var mı? Benim için 6 baraj 3 gölet yaptıracağız, yaptık dedim. O da onu soruyor. Bunların kılavuzu karga. Bay Kemal bak eserlerle konuşuyorum. Senin başkanın kendi ilinde ne var haberi yok. Kılavuzu karga olanın nokta nokta…

Düzce’ye son 17 yılda 11 katrilyon lira yatırım yaptık.


BURADA DA FARUK BAŞKANLA BERABER DİKEY MİMARİYE ASLA PRİM VERMEYECEĞİZ

Burada da Faruk başkanla beraber dikey mimariye asla prim vermeyeceğiz. En çok üzerinde durmamız gereken konu bu. Zemin artı 3. Bunun üzerine çıkmamamız lazım. Çıkma balkonların olmaması lazım. Depremlerin en tehlikeli, tehdit eden özelliği budur. 4.5 yıl İstanbul’da belediye başkanlığı yaptım, bu işi biraz bilirim.

Özellikle Akçakoca’da çok önemli yatırımları hayata geçiriyoruz. Ceneviz Kalesi ve yat limanı şehrin turizmine çok ciddi hareketlilik getirecektir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde spora bizim dönemimizde verdiğimiz önem kadar önem veren hiçbir iktidar olmamıştır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Pazar günü bunlara bir Osmanlı Tokadı vuralım”

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı