• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar… İşte AK Parti’nin Kocaeli adayları

Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar… İşte AK Parti’nin Kocaeli adayları

Başkan Erdoğan Kocaeli adaylarını açıkladı: AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü AK Parti Çayırova Belediye Başkanı Adayı Bünyamin Çiftçi AK Parti Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık AK Parti Derince Belediye Başkanı Adayı Zeki Aygün AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Adayı Hamza Şayır AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adayı Zinnur Büyükgöz AK Parti […]

Başkan Erdoğan Kocaeli adaylarını açıkladı:

 • AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü
 • AK Parti Çayırova Belediye Başkanı Adayı Bünyamin Çiftçi
 • AK Parti Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık
 • AK Parti Derince Belediye Başkanı Adayı Zeki Aygün
 • AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Adayı Hamza Şayır
 • AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adayı Zinnur Büyükgöz
 • AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer
 • AK Parti İzmit Belediye Başkanı Adayı Azize Sibel Gönül
 • AK Parti Kandıra Belediye Başkanı Adayı Adnan Turan
 • AK Parti Karamürsel Belediye Başkanı Adayı İsmail Yıldırım
 • AK Parti Kartepe Belediye Başkanı Adayı Mustafa Kocaman
 • AK Parti Körfez Belediye Başkanı Adayı Şener Söğüt

Başkan Erdoğan açıkladı! İşte Kocaeli belediye başkan adayları!

Başkan Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

“Kocaeli’nin tüm ilçelerindeki mahallerindeki vatandaşlarımı selamlıyorum. Hiçbir zaman unutulmayacaksınız buna inanıyorum. Kurulduğu günden beri Kocaeli teşkilatında görev yapmış demokrasimize hizmet etmiş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

Tüm seçimlerde olduğu gibi Kocaeli bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden yana kullanacaktır. AK Parti kadroları daha çok çalışacak ve inşallah tüm ilçelerimizde bir kez daha AK Parti’nin zafer sancağını salladıracaktır. Bu şehir emeğin fedekarlığın değerini çok iyi bulur.

Başkan Erdoğan’dan Kocaeli’de önemli açıklamalar!

RABBİM İNŞALLAH BİZLERE NASİP ETSİN

31 Mart seçimlerinde AK Parti teşkilatlarına çok görev düşüyor. Rabbim inşallah bizlere, gerek Selçuklu’da gerek Osmanlı’da gerek Cumhuriyet’in kuruluşunda öncü olan liderlerle beraber yeni bir tarih yazmayı nasip etsin”

“TALİMAT VERİYORUM, ADRESLERİNİ BULUP KAYIT YAPTIRACAKSINIZ”

AK Parti teşkilatlarına çok büyük görevler düşüyor. Seçmen kütüklerini incelediğimizde AK Parti üyelerinden 504 bininin burada kayıtlarını olmadığını tespit ettik. Bir önceki seçime göre ilçe değiştiren 1.5 milyon kişi içinde de 222 bin AK Parti üyesi var. Üyemiz olup da seçmen kaydı bulunmayanların sayısı 10 bin civarındadır. Tüm il ve ilçe başkanlarına talimat veriyorum. Seçmen kütüklerinde isimleri olmayan üyelerimizin adreslerini bulup kayıtlarını yaptıracaksınız. Adres değiştirerek ilinize, ilçemize gelmiş üyelerini hemen kayda geçireceksiniz. Oy verme hakkı olan her gence ulaşıp onları bilgilendireceksiniz. Kendilerini partimizde siyaset yapmaya davet edeceksiniz.

Başkan Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Bunların maliyecileri de bir garip!

İSTANBUL – İZMİR OTOYOLU PROJESİ

İstanbul – İzmir otoyolunun en önemli ayağı nereden geçiyor? Kocaeli’nden geçiyor. Osmangazi Köprüsü’nü Kocaeli ile birlikte ülkemize kazandırdık. Allah nasip ederse inşallah bu yıl sonuna kadar da bu proje bitmiş olacak, hedefimiz bu.

Böylece İstanbul’dan İzmir’e olan mesafeyi 3.5 saate düşürdük. Çok önemli bir proje.

YAKINDA İNŞASINA BAŞLIYORUZ

“Toplam maliyeti 10,5 katrilyon lira olan Gebze, Sabiha Gökçen, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile İstanbul Yeni Havalimanı, Halkalı arasındaki yüksek hızlı tren projemizin, proje çalışmaları bitti, yakında inşasına başlıyoruz.”

HOŞ GELDİN ZİYARETİNE GİDECEKSİNİZ

Adres değiştirerek ilinize ilçenize gelmiş üyelerimizle hemen temasa geçeceksiniz. Üyemiz olmayan vatandaşlarımıza da hoş geldin ziyaretine gideceksiniz. Bunları hakkıyla yaptığınız zaman AK Parti’nin önünde yepyeni bir dönem açılacaktır.

Kocaeli ticari ve beşeri zenginlikleri ile bu ülkenin lokomotif şehirlerinden bir tanesidir. O yüzden buradaki hizmetlerin bir farklılığı var. Kocaeli’nde kişi başına düşen milli gelir Türkiye ortalamasının üstüne çıkarak 18 bin dolara ulaştı. Bu rakamla Kocaeli milli gelir sıralamasında Türkiye’de ikinci sırada…

24 katrilyon lira Kocaeli’ne yatırım yaptık. Kocaeli üniversitesini yeni yatırımlarla büyüttük. Ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından biri oldu.

Başkan Erdoğan: 31 Mart akşamı illet ittifakına dersini vereceğiz!

“DALGALANMA YERİNİ İSTİKRARA BIRAKTI”

Dövizi ve faizi kullanarak ülkemizi tökezletmeye kalktılar. Açıklanan her veri ekonomideki dalgalanmanın yerini yeniden istikrara bıraktığını gösteriyor. Cari işlemler açığı son 20 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu bir müjdedir. Kredi kartı borcu olanından esnafımıza her kesime desteğimizle vatandaşımızın yanında yer aldık. Son ekonomik tuzak da milletimizin hedeflerine ulaşma azmini kamçılamıştır. Ya iyi bir hamle yapıp bir üst lige çıkacağız ya da patinaj yaparak eski günlere geri döneceğiz. Biz milletimizi bir üst lige çıkarmaya kararlıyız. İngilizlerin çok önemli bir kuruluşu açıklamayı yaptı. ‘2030 yılında Amerika üçüncü sıraya, Türkiye ise beşinci sıraya yükselecek’ dedi.”

“YÖNLENDİREMEYECEKLERİNİ ANLADILAR”

Demokraside ve ekonomide kat ettiğimiz mesafe hem bugünlere gelmemizde hem hedeflere ulaşmamız konusunda çok büyük güvence. Geçmişte istedikleri gibi yönlendirenler artık bunu yapamadıklarını gördükleri için gelip bizimle anlaşma yolunu seçiyorlar.

“KADİM DAVALARIMIZDAN ESER KALMAZDI”

Türkiye eski Türkiye olsaydı Suriye’de o terör koridoru kurulmuştu. Filistin gibi, Bosna gibi kadim davalarımızdan eser kalmamıştı. Bunu biz söylemiyoruz, dünyadan sivil toplum temsilcileri, akademisyenler söylüyor.

NOTLAR

Aday tanıtım toplantısının yapıldığı salon, kırmızı beyaz balonlarla süslenirken, tribünlerde bulunan partililere “Kocaeli” yazılı atkılar ve Türk bayrağı ve AK Parti flaması dağıtıldı.

Salona özel olarak yerleştirilen hareketli led ekranlardan AK Parti’nin sloganları gösterildi.

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Ali İhsan Yavuz ile AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, kürsüye çıktığında Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiiri okudu.

Programda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili hazırlanan sinevizyon gösterildi.

Salonda, “1071 Alparslan”, “1299 Osman Gazi”, “1453 Fatih Sultan Mehmet”, “1923 Mustafa Kemal Atatürk”, “2023 Recep Tayyip Erdoğan” resimleriyle koreografi yapıldı.

Program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı