• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar! – Son Dakika Haberler

Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar! – Son Dakika Haberler

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları: Birileri Meclis’i çalıştırmamak için tüm güçleriyle çalışacaktır. Sizlere düşen onlara meydanın boş olmadığını göstermektir. Oy alamadığımız seçmenleri kendilerine ulaşamadığımız vatandaşlarımız olarak görüyoruz. 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz. Bu hafta sonu Trabzon, Kocaeli ve Sakarya’da adaylarımızı açıklayacağız. Diğer illerimizin aday tanıtım toplantısını da hafta sonuna kadar […]

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Birileri Meclis’i çalıştırmamak için tüm güçleriyle çalışacaktır. Sizlere düşen onlara meydanın boş olmadığını göstermektir. Oy alamadığımız seçmenleri kendilerine ulaşamadığımız vatandaşlarımız olarak görüyoruz.

31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz. Bu hafta sonu Trabzon, Kocaeli ve Sakarya’da adaylarımızı açıklayacağız. Diğer illerimizin aday tanıtım toplantısını da hafta sonuna kadar arkadaşlarımız gerçekleştirecek.

CUMHUR İTTİFAKIMIZA TÜM PARTİ MENSUPLARIMIZIN DESTEK OLMASI LAZIM

Yaptığımız ittifak konusunda tüm parti mensuplarımızın, verilen kararlara saygı duymasını rica ediyorum. Kararımızı enine boyuna istişare edip veriyoruz. Kimse kalkıp ben diye hareket etmesin.

Erdoğan: Koltuğunu kaybetmemek için cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmadı

KOLTUĞUNU KAYBETMEMEK İÇİN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE ADAY OLMADI

Türk siyasetinin en önemli sorunu ana muhalefettir. Daha doğrusu marjnal bir parti gibi davranıyor olmasıdır. Koltuğunu kaybetmemek için Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmaya bile cesaret edemedi.

Bizans askeri kıyafeti giyen provokatörleri savunan da bu zat oldu. CHP eskiden beri tüm hizmetleri engellemek için var gücüyle çalışmıştır. CHP, Cumhuriyetçilikle de Halkçılıkla da ilgisi olmayan bir grubun eline geçmiştir.

Eğer CHP kafasına kalsaydık İstanbul’da yaşayan ve ziyaret edenler hala Avrupa’dan Anadolu yakasına sandalla geçmeye çalıştı. Bu ülkede insanların yaşam biçimleriyle uğraşan CHP zihniyetidir.

DENİZ ÇAKIR’IN SKANDAL SÖZLERİNE ÇOK SERT TEPKİ

Cumhurbaşkanı’nı bira içmeye, Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin dik alasıdır. Bu ülkenin başörtülü hanımlarına “Suudi Arabistan’a gidin” demek faşistliğin en sefil halidir.

İşte en son biliyorsunuz şurada iki güç gün önce, bir konserden çıkan başı açık-başı örtülü kızlarımıza orada gelip bu şekilde sataşıp, “Suudi Arabistan’a gidin, burada ne işiniz var” diyenlerin halini düşünün. Adı da neymiş; sanatçıymış.

BU ÜLKEDE İNSANLARIN YAŞAM BİÇİMİYLE UĞRAŞAN CHP ZİHNİYETİDİR

Dert başka. Ne derseniz deyin, bu ülkede insanların yaşam biçimiyle uğraşan CHP zihniyetidir. AK Parti tam aksine bu ülkede yaşam çeşitlerini garanti altına alan bir siyaseti zihniyettir. Bu milleti bidon kafalı diyerek, göbeğini kaşıyan adam diyerek, makarnacı kömürcü diyerek aşağılayanların faşistliği lime lime üzerlerinden dökülmektedir.

Halbuki demokrasilerde herkesin inancına kültürüne değerlerine saygı duymak esastır. Türkiye’de sadece bu faşistler insanları; içki içenler-içmeyenler, başı örtülüler-başı açıklar, sakallılar-sakalsızlar diye ayırır.

Yıllardır ağızlarından düşürmedikleri yaşam tarzı dayatması sadece bu faşist CHP zihniyetine mahsustur. Bizim inancımızda, töremiz de böyle bir dayatmaya izin vermez.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ihtiyaç sahibi vatandaşlara elektrik faturası ve kredi müjdesi!

ERDOĞAN’DAN VATANDAŞLARA BÜYÜK MÜJDE

Sosyal yardım alan vatandaşlarımızın 150 kilovat saate kadar olan kullanımlarını biz karşılayacağız. Kredi kartı borcunu ödeme güçlüğü çekenler Ziraat Bankası’ndan alacağı kredi ile uygun taksitlerle ödeme yapabilecek. Halkbank 2019 yılında yaklaşık 350 bin esafa 22 milyar liralık kredi kullandıracak.

“Hayvancılıkta battı diyor ya Bay Kemal bu ay bizi iyi takip et. Ağustos’ta bir çok adımları attık. Ocak’ta ödenecek tarımsal destekleri açıklayacağım.
Fark ödemesi buğday, mısırı, çeltikte 550 milyon TL
Buzağı desteği ödemeleri 525 milyon TL
Çiğ süt desteği ödemeleri 340 milyon TL
Yem bitkileri desteği 268 milyon 600 bin TL
Sertifikalı tohum kullanım desteği 100 milyon TL
Toplamda 2 milyar 35 milyon 300 bin TL

“Eski parayla 2 katrilyon… Bay Kemal… Ben bugüne kadar verilenleri zaten söylemiyorum.
“Hiçbir zaman ağzı var hakkı konuşmaz, kulağı var duymaz.”

“Sigorta prim teşviki uygulaması kapsamında 500 ve üzeri sigortalı çalıştıran iş yerleri için 3 puan desteği 5 puana çıkartıyoruz
500 altı sigortalı çalıştıran iş yerleri için 5 puan uygulamasını devam ettiriyoruz.”

“Ziraat Bankası dar günlerinde çiftçiye destek olmak için farklı erteleme, yapılandırma alternatiflerini geliştirdi. Çiftçi borçlarına bir yıla kadar vadelendirme imkanı geliyor. Kısa sürede yaklaşık 2 bin üreticimiz başvuruda bulundu.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD’li John Bolton’un açıklamalarına sert tepki

“JOHN BOLTON ÇOK BÜYÜK BİR YANLIŞ YAPMIŞTIR”

“PKK/YPG ile DEAŞ arasında bizim için bir fark yoktur. John Bolton’un İsrail’den verdiği mesajı kabullenmemiz, yutmamız mümkün değil. Hiçbir zaman PKK/YPG benim kürt kardeşlerimin temsilcisi olamaz. Teröre yeni bir tarif mi geliştirdiniz? Bolton çok ciddi bir yanlış yapmıştır. Hangi milletten olursa olsun eğer terörist ise gereğini yaparız, hakkından geliriz. Terörü yok etmek için çok yakın hareket edeceğiz.”

“BİZ TRUMP’LA NET ANLAŞMAYA VARMIŞ OLMAMIZA RAĞMEN, FARKLI SESLER GELMEYE BAŞLADI”

Sayın Trump’a Münbiç ve Fırat’ın doğusunda terör örgütleriyle yürüttükleri işbirliğine ilişkin görüşlerimizi ilettik. Türkiye’nin DEAŞ’la mücadele edebileceğini ifade etti. Bizim bu teklifimiz üzerinde Sayın Trump, Suriye’den çekilme görüşünde olduğunu ifade etti. DEAŞ bittiğinde ABD’nin Suriye’deki varlığına gerek kalmayacağını söyleyen Trump’a her türlü desteği verdim. Bunun ardından da ekiplerimize meselenin detaylarını konuşma talimatı verdim.

ABD yönetimleriyle daha önceden de yaşadığımız bir durum yeniden karşımıza çıktı. Biz Trump’la net anlaşmaya varmış olmamıza rağmen, farklı sesler gelmeye başladı. Sayın Trump’ın kararlığı bizim referans noktamız olmaya devam ediyor. Suriye’de halen faaliyet gösteren DEAŞ’a karşı askeri harekat için hazırlıklarımızı tamamladık. YPG/PYD’ye yönelik hazırlıklarımız da tamamlandı. Başka teröristler de olursa onların da hakkından gelmek boynumuzun borcudur.

“CUDİ’YE DE, GABAR’A DA GİRERİZ”

Türkiye’nin Suriye meselesindeki hassasiyetini anlamamış olanlara bu meseleyi tekrar anlatmak bizi yormaz. Terör örgütünün arkasında duranlara da iki çift lafımız var. Türkiye her zaman sözünü tutan bir ülke olmuştur, müttefiklerinden de aynı hassasiyeti beklemektedir. Suriye meselesinde Türkiye’nin inisiyatifi artıkça çarpıtmalar tedavüle sürülmeye başlandı. Kürtler katledilecek diyenler, meselenin ardını biliyor. Biz canlarını ve geleceklerini kurtarmak için Suriye’den gelen hiçbir kişiye ne dinini, kökenini sormadık, sormayız. Şu anda Kobani’den ülkemize gelen 200 bin Kürt kardeşimizi kim barındırıyor? Hangi Kürt öldürüldü, teröristten başka? Cudi’ye de girereiz, Gabar’a da gireriz gereğini yaparız. İnlerine gireriz.

Saddam Irak’ın kuzeyiine yönelik saldırı başlattığında yarım milyon insan hiç tereddüt etmesen sınırlarını açan biz olduk. Her kim ki mazlumu Türk diyerek, Türkmen diyerek yaftalıyorsa o zalimin ortağıdır. Türkiye hiçbir yer masum insanları yok etmeye gitmez. Türkiye sadece yaşatmaya gider. Tek istisnamız teröristlerdir.

PKK, PYD’nin DEAŞ’la mücadelesi koca bir yalandan ibarettir. Bu iki örgüt arasındaki kavga çıkar kavgasıdır. DEAŞ gidip, PKK/PYD geldiğinde masum insanlar açısından paçavralar dışında değişen bir şey olmamıştır. Türkiye’nin bu iki örgütü hedef alması izlediği politikadan kaynaklanmaktadır. Suriye halkını ne rejimin katlimaı ne de terör örgütleri zulmü altında bırakmak bize yakışmaz.

FRANSA’DA SARI YELEKLİLERİN İÇİNDE PKK’LILAR VAR

Fransa’da sarı yeleklilerin içinde PKK’lılar var. Bu gerçeği görmeleri lazım. Diğerlerinde de aynısı olacak. Bu PKK denen terör örgütü onlardan gücünü alıyor. Bize akıl verenler kendi durumlarını bir test etsinler. Bu sürecin insani yükünü tek başına omuzlayan bir ülke olarak, bizim beka mücadelemizden vazgeçmemizi beklemesinler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de AK Parti Grup Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı