• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başsavcıdan şehit aileleri ve gazilere ziyaret

Başsavcıdan şehit aileleri ve gazilere ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Şehit Aileleri ve Gaziler, adli merci temsilcilerine ziyaret turunda bulunarak, görevlerinde başarılar dilemişlerdi. Bu ziyaretlerin ardından İlimiz Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Reisi Fatih Serdar Köken Başkanı Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine iade-i ziyarette bulundular. Şehit Aileleri ve Gaziler […]

Geçtiğimiz günlerde Şehit Aileleri ve Gaziler, adli merci temsilcilerine ziyaret turunda bulunarak, görevlerinde başarılar dilemişlerdi.


Bu ziyaretlerin ardından İlimiz Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Reisi Fatih Serdar Köken Başkanı Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine iade-i ziyarette bulundular.


Şehit Aileleri ve Gaziler tarafından dernek binasında ağırlanan Başsavcı Çelenk ve Köken, tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, gazilerimize de acil şifalar dilediler.


Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı’dan, dernek ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Çelenk ve Köken, vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin ailelerinin ve Kahraman gazilerimizin her zaman başlarının üstünde yerlerinin olduğunu ve onlar için her daim hizmete hazır olduklarını söylediler.


Dernek binasını gezen, Şehit ve Gazilerimizin fotoğraflarını inceleyen Çelenk ve Köken, başarılı faaliyetlerinden dolayı ve Şehit Aileleri ile Gazilerimiz için yoğun bir mesai sarf eden Başkan İsmail Kumartaş’lı ve yönetimini tebrik ettiler.


Ziyaretten dolayı büyük onur ve mutluluk duyduklarını belirten Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, gerek şehit ailelerini, gerek Gazilerimize ve gerekse dernek yönetimine karşı göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı Çelenk ve Köken’e tüm Şehit Aileleri ve Gaziler adına teşekkür etti.


Ziyarette, anı defterine duygularını yazan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk;  “Bugün ki ziyaretimizde, Şehitlerimizin temiz ruhaniyetlerini htik ve yaşadık. Onların ölü olmadıklarını, diri olup, bizimle birlikte yaşadıklarını biliyoruz. Allah bizlere de onlar gibi Şehit olarak Rabbimizin huzuruna çıkmayı nasip etsin, mekanları cennet olsun. Rabbim şefaatlerine nail öylesin.


Şehitlerimizin temiz ruhaniyetlerine yakışır bu ortamı sağlayan dernek başkanımıza ve emeği geçenlerden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.


Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Fatih Serdar Köken ise anı defterine; “ Bu Millet için canlarını vererek hizmet eden Aziz Şehitlerimizin yaptıklarını ve bizlere emanet bıraktıkları bu vatanın kıymetini görev yaptığım her gün hiç unutmadım. Allah bizi onlara layık olmaya ve emanete sahip çıkmayı nasip etsin inşallah. Allah onlardan razı olsun. Mekanları Cennet olsun. Allah bu necip millete Kızılelma ülküsünde birleştirmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.


Ziyaretin sonunda Çelenk ve Köken, geçtiğimiz gün helikopter kazasında hayatını kaybeden Şehitlerimize de Allah’tan Rahmet, ailelerine başsağlığı dileğinde bulundular.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı