• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bayram tatilini fırsat bilenler yollarda

Bayram tatilini fırsat bilenler yollarda

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala tatil hareketliliği başlarken, kavşak noktası olan Afyonkarahisar – Antalya Karayolu üzerinden geçen araç sayısında gözle görülür artış yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kurban Bayramı tatili ile ilgili yaptığı açıklamada,”Arefe günü yarım gün, Salıdan Cuma’ya kadar tam gün tatildir. Pazartesi günü yarım günü tam gün idari tatil olarak belirledik. 16 Temmuz Cuma akşamından […]

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala tatil hareketliliği başlarken, kavşak noktası olan Afyonkarahisar – Antalya Karayolu üzerinden geçen araç sayısında gözle görülür artış yaşandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kurban Bayramı tatili ile ilgili yaptığı açıklamada,”Arefe günü yarım gün, Salıdan Cuma’ya kadar tam gün tatildir. Pazartesi günü yarım günü tam gün idari tatil olarak belirledik. 16 Temmuz Cuma akşamından 26 Temmuz Pazartesi sabahına kadar sürecek tatile kavuşmuş olacak” ifadelerini kullanmıştı. Böylece bu sene kurban bayramında 9 gün tatil olacak. Geçtiğimiz bayramlarda sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kapanmak zorunda kalan ve 9 günlük bayram tatilini de fırsat bilen vatandaşlar memleketlerine veya tatil beldelerine gitmek amacıyla yolarla düştü. Afyonkarahisar – Antalya Karayolu üzerinde günün erken saatlerinde olunmasına rağmen tatilciler yoğunluk oluşturdu.  Araç yoğunluğu arasında şahsi araçların fazla olduğu gözlemlenirken, şehirlerarası otobüslerin de olduğu görüldü. Bayram tatili öncesi yollara düşen vatandaşların büyük çoğunluğunun ise Antalya ve Muğla gibi tatil yörelerine akın ettikleri gözlemlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı