• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Beklentimiz ülkemizin yüksek döviz kuru sarmalından kurtulması

Beklentimiz ülkemizin yüksek döviz kuru sarmalından kurtulması

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2021 yılı Mart ayı toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci idaresinde, düzenlendi. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi’nin açıldığını kaydeden Merdivenci, “İş dünyasının beklentisi, yatırım ortamının iyileşeceği bir ekonomik düzlem oluşturulmasıdır. Ülkemizin bir an önce yüksek enflasyon-yüksek faiz-yüksek döviz kuru […]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2021 yılı Mart ayı toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci idaresinde, düzenlendi.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi’nin açıldığını kaydeden Merdivenci, “İş dünyasının beklentisi, yatırım ortamının iyileşeceği bir ekonomik düzlem oluşturulmasıdır. Ülkemizin bir an önce yüksek enflasyon-yüksek faiz-yüksek döviz kuru sarmalından kurtulması, ekonomimiz için en büyük dileğimizdir” şeklinde konuştu.

YEŞİL OSB” HEDEFİ BELİRLEDİK

Toplantının ikinci gündem maddesinde, 2021’in Şubat ayı karar özetleri oybirliğiyle onaylandı. üçüncü gündem maddesinde 2021’in Şubat ayı Hesap Hülasası oybirliğiyle tasdik edildi. Dördüncü gündem maddesinde Oda aidatlarının kredi kartı ile taksitlendirilmesi oybirliğiyle onaylandı. ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Yönetim Kurulu’nun Şubat-Mart 2021 Faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Şapcı’nın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser söz aldı. Serteser, Meclis Üyeleri’ne Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi hakkında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek Merkez 2. OSB için “Yeşil OSB” hedefini belirlediklerini kaydetti. Serteser, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi’nin kurulmasına destek veren hayırseverlere teşekkür etti. Toplantının son gündem maddesi olan “Dilek ve Temenniler” kısmında, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, Meclis Üyeleri Hüseyin Şehitoğlu ve İbrahim Sömer, söz alarak görüşlerini dile getirdi. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Dilek ve Temenniler” kısmının ardından Meclis Üyeleri’ne teşekkür ederek toplantıyı kapattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı