• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Biçer” Mevcut kadroyu korumak istiyoruz”..

Biçer” Mevcut kadroyu korumak istiyoruz”..

Bolvadin Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Biçer, önceliklerinin takımdaki oyuncuların borçlarını kapatmak olduğunu söyleyerek, yeni sezonda takımın başına dışarıdan bir hoca düşündüklerini belirtti. Bolvadin Belediyespor’un Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Biçer, “Şu anda ekonomik yönde dar boğazdayız. Diğer takımlar da büyük sıkıntılar çekiyor.. Önceliğimiz oyuncularımızın borçlarını kapatmak. Ondan sonra da bu dar boğazdan çıkmamız gerek. Bayrama […]

Bolvadin Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Biçer, önceliklerinin takımdaki oyuncuların borçlarını kapatmak olduğunu söyleyerek, yeni sezonda takımın başına dışarıdan bir hoca düşündüklerini belirtti. Bolvadin Belediyespor’un Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Biçer, “Şu anda ekonomik yönde dar boğazdayız. Diğer takımlar da büyük sıkıntılar çekiyor.. Önceliğimiz oyuncularımızın borçlarını kapatmak. Ondan sonra da bu dar boğazdan çıkmamız gerek. Bayrama kadar yönetimle bir toplantı yapacağız. Bolvadin Belediyespor’a destek verecek kişileri yönetime alacağız. Sonra da yeni sezon çalışmalarına başlayacağız” dedi.


“Özkal ile yola devam etmek istiyoruz”


Başkan A.Kadir Özkal yola devam etmek istediklerini ifade eden  Biçer, “Bolvadin Belediyespor Başkanı A.Kadir Özkal bir sorunumuz yok. Onun bizle varsa zaten söyler. Biz onunla yürümeye devam etmek istiyoruz. O bu takıma yeri geldi işinden daha çok önem verdi. Onunla 1 şampiyonluk yaşadık. Başkanımız  ile bu yolda devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.


“Mevcut kadroyu korursak şampiyon oluruz”


Bolvadin Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Biçer, mevcut kadroyu koruyacaklarını söyleyerek, “Bu sezon şampiyonluk yaşadık. Bu ekonomik dar boğazda mevcut kadroyu korursak bence bu sezon Bölgesel amatör ligde başarılı oluruz.. Çünkü biz gibi diğer takımlarda sıkıntıda. Bu takımı korursak bana göre gelecek sezon şampiyon oluruz. üç” açıklamasını yaptı.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı