• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Birlikte çalışma zamanı”

“Birlikte çalışma zamanı”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 31 Mart Mahalli Seçimleri’nin Afyonkarahisar ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek “Seçim bitti; artık ilimiz ve ülkemiz için birlikte çalışma zamanıdır” dedi.   Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 31 Mart Mahalli Seçim sonuçlarını değerlendirdi. Serteser, “Ülkemiz, demokrasi […]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 31 Mart Mahalli Seçimleri’nin Afyonkarahisar ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek “Seçim bitti; artık ilimiz ve ülkemiz için birlikte çalışma zamanıdır” dedi.


 


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 31 Mart Mahalli Seçim sonuçlarını değerlendirdi. Serteser, “Ülkemiz, demokrasi geleneğini sürdürmüş, milletimiz yoğun bir katılımla sandıkta tercihini kullanmıştır. Seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre Afyonkarahisar merkez ilçesinde Belediye Başkanı seçilen Sayın Mehmet Zeybek başta olmak üzere, ilçe ve beldelerimizde seçilen tüm Belediye Başkanları’nı, Belediye Meclisi Üyeleri’ni, İl Genel Meclisi Üyeleri’ni ve mahalle-köy muhtarlarını kutluyorum” dedi.


100’ÜNCÜ YIL HEDEFLERİNE ULAŞACAĞIZ


Türkiye’nin önündeki 4,5 yılda seçim olmayacağını hatırlatan Serteser, “Son zamanlarda ardı ardına gerçekleştirilen seçimler, siyasette ve iş dünyasında bir yorgunluk meydana getirmişti. Önümüzde 4,5 yıllık seçimsiz bir süreç var. Bu süreci iyi değerlendirmeliyiz. İlimizin ve ülkemizin, Cumhuriyetimiz’in kuruluşunun 100’üncü yılına dair hedefleri bulunmaktadır. Bu hedeflere, birlik ve beraberlikle ulaşmak mümkündür. Seçim bitti; artık ilimiz ve ülkemiz için birlikte çalışma zamanıdır” ifadelerini kullandı.


EKONOMİ, İHRACAT VE İSTİHDAM VURGUSU


Serteser, açıklamasında şu vurguları yaptı:


“Biz, seçimden önceki tüm açıklamalarımızda ilimizdeki kurum ve kuruluşlar arasındaki uyumun önemine dikkat çekmiştik. Bu uyumun devam edeceğine inancımız tamdır. Biz de Afyonkarahisar’ın en büyük sivil toplum örgütü olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden aldığımız güçle, TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun rehberliğinde ekonominin büyümesi, ihracatın ve istihdamın artması için var gücümüzle çaba sarf edeceğiz.”


 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı