• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bolvadin de “Adalet Ormanı” oluşturuldu

Bolvadin de “Adalet Ormanı” oluşturuldu

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Cumhuriyet Başsavcılığı, C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu ile Bolvadin Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından ilçenin Kızıl Hüyük mevkisinde “Adalet Ormanı” oluşturuldu. “Adalet Ormanı” için fidan dikim törenine,  Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sever, Cumhuriyet Savcısı Furkan Öztürk, Hakim Mustafa Akın, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gürfidan, İlçe Jandarma Komutanı Şemsettin Mutlu […]

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Cumhuriyet Başsavcılığı, C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu ile Bolvadin Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından ilçenin Kızıl Hüyük mevkisinde “Adalet Ormanı” oluşturuldu.


“Adalet Ormanı” için fidan dikim törenine,  Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sever, Cumhuriyet Savcısı Furkan Öztürk, Hakim Mustafa Akın, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gürfidan, İlçe Jandarma Komutanı Şemsettin Mutlu İnce, Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurum Müdürü İsmail Durmaz, Denetimli Serbestlik Müdürü Önder Özsarı ile kurum personelleri katıldı.


Bolvadin Açık Ceza İnfaz Kurumundan 35 hükümlü ile Bolvadin Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde kamuya yararlı bir işte ücretsiz çalıştırılma yükümlülüğü verilen 10 yükümlünün de görev aldığı etkinlikte bin adet çam fidanı toprak ile buluşturuldu.


Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sever, ormanların ekolojik sisteme ve tüm canlılara saymakla bitmeyecek faydasının olduğunu ve Bolvadin Cumhuriyet Başsavcılığı olarak burada Adalet Ormanının fidan dikim törenini Gerçekleştirdiklerini belirterek  “Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Denetimli Serbestlik altında bulunan hükümlü ve yükümlülerinin bu etkinlikte görev alarak 1000 adet çam fidanının dikimini Gerçekleştirdik. Ancak sadece fidan dikimi ile yetinilmemeli ve bu fidanların bakımı için gerekli çalışmaları Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, gerek Ceza İnfaz Kurumu


yükümlüleri tarafından yapılacak. Adalet Ormanı oluşturulmasında emeği geçen başta Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurum Müdürü İsmail Durmaz, Bolvadin Denetimli Serbestlik Müdürü Önder Özsari ve bu iki kurumda görev yapan personellerimize teşekkür ederim” diye konuştu.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı