• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Bu şehri bambaşka bir noktaya taşıyoruz”

“Bu şehri bambaşka bir noktaya taşıyoruz”

  Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest başladı. Müzik ve eğlenceyi bir arada sunan etkinlik alanına Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, İdare Mahkemesi Başkanı Yasin Ayna, ziyarette bulundu. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Vali Çiçek: “Öncelikle ben Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e sonsuz teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ı başka bir […]

 

Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest başladı. Müzik ve eğlenceyi bir arada sunan etkinlik alanına Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, İdare Mahkemesi Başkanı Yasin Ayna, ziyarette bulundu.

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Vali Çiçek: “Öncelikle ben Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e sonsuz teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ı başka bir noktaya taşıdı. Birlik ve beraberlik içerisinde şehri kenetlenirdi ve bugün burada gençlerimiz, bizler, yöneticiler hep beraberiz. Ayrıca hem milletvekilleri hem şehrin yerel yöneticileri hem de şehrin Valisi olarak ben, bürokratlar hatta şuan Başsavcımız ve Ağır Ceza Komisyon Başkanımız da bizlere moral ve destek vermek için yanımızdalar. Biz kenetlenmiş durumdayız Afyonkarahisar olarak. Aramızda hiçbir ayrı gayrı olmadan bu şehri en güzel noktalara taşımak için seferberlik halindeyiz adeta. Konserler, festivaller, gençlerimizin eğlenceleri gözlerindeki o mutluluğu görmek bizi çok mutlu ediyor. Biz şehri bambaşka bir noktaya taşıyoruz. Binlerce insan Afyonkarahisar’da hem sporun tadını çıkarmak hem de gizemli şehir dediğimiz bu şehrin tarihi yerlerini gezmek için alandalar” dedi.

“TÜM TÜRKİYE’Yİ AFYON’A DAVET EDİYORUM”

İki dünya şampiyonasını bir arada yapmaktan mutlu olduğunu ifade Vali Gökmen Çiçek: “İnşallah belediyemizin girişimleriyle özellikle bu yıl ilk defa Dünya Motokros Şampiyonası’na bir de Afyonkarahisar ayağını da ekleyerek iki Dünya Şampiyonası’nı bir arada yapacağız. Ben bundan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan bu şehir bu yükün altından fazlasıyla kalkabilmekte ve güzellikler ortaya koymaktadır. Sadece kendisine katkı değer sağlamamakta ülkeye katkı değer sağlamaktadır. Uluslararası bir organizasyon dünya şampiyonası ve özellikle belediyemizin yaptığı çalışmalarla dünyanın en iyi pisti seçilmişti. Bunun üzerine biraz daha çıtayı yükseltti. Ben hem federasyonumuza hem belediyemize sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah bütün hemşehrilerimizi Türkiye’deki bütün vatandaşlarımızı umutla bu spor organizasyonlarında bu ortamı yaşamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. Vali Çiçek ile Başkan Zeybek festival alanında açılan stantları da ziyaret ederek, stant görevlilerinden bilgiler aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı