• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bundan sonra Afyok

Bundan sonra Afyok

  İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyok taraftar grubu ile bir araya geldi. Taraftar grubunun,“Geri döndü eski çocuklar, görmeyeli çok zaman oldu ve Büyük Başkan” tezahüratlarına Koçak, “En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız” diyerek karşılık verdi. Koçak Afjet Afyonspor’u Türkiye’nin en çok konuşulan futbol takımı haline getireceğini ifade […]

 


İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyok taraftar grubu ile bir araya geldi. Taraftar grubunun,“Geri döndü eski çocuklar, görmeyeli çok zaman oldu ve Büyük Başkan” tezahüratlarına Koçak, “En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız” diyerek karşılık verdi.


Koçak Afjet Afyonspor’u Türkiye’nin en çok konuşulan futbol takımı haline getireceğini ifade etti. Koçak: “Zor günleri beraber paylaştık. Afyok grubu denilince bizim de dönemimize mührünü vurmuş, adeta beraber yolculuk yaptığımız,  özlemini en derinden hissederken, hem tesisini hem şampiyonluğunu aynı yıl içerisinde yaşadığımız mor beyaz renklerin sevdası geliyor aklıma. Biz biriz, bir tane takımımız var. Sevdalısı olduğumuz mor beyazımız bizim ortak rengimiz. Hepimiz candaşız, yoldaşız” dedi.


Futbol endüstrisi kuracaklarını belirten Koçak: “Her yıl kaç futbolcumuzu büyük takımlara gönderebildik? Bunun raporunu tutacağız. Takımlarımıza gelir kazandıracak futbol okullarımız olacak. Burada yaşına ve yeteneğine uygun olarak çocuklarımızı yönlendirerek spor kulüplerimize kazandıracağız.  İlçe ve köylerden gelecek olan çocuklarımız için de kalacak yer temin edeceğiz. Aynı şehri yüceltmek ve yükseltmek konusunda bir olabilmeyi, beraber olabilmeyi küçük yaşlarda öğrenip gelecekler, mor beyaza sevdalı olarak yetişecekler”  dedi.


“YAPACAĞIMIZ HER İŞTE MOR BEYAZ RENKLERİN İMZASINI GÖRECEKSİNİZ”


Ağustos’un son haftasını Afyonkarahisarlılar Haftası yapacağını belirten Koçak:“26-30 Ağustos arasını Dünya Afyonkarahisarlılar Haftası yapacağız. 27 Ağustos’u burada Dünyanın her yerinden gelecek Afyonkarahisarlılar ile Afyonkarahisar’ımızın kurtuluş gününde hep birlikte kutlayacağız. Afjet Afyonspor’u marka haline getireceğiz. Sizlere söz veriyorum. Şehrinin renklerini sevmeyen gerçek bir vatansever, milliyetçi olamaz. Önce insan kendi şehrinin takımını sevip sahip çıkacak. Belediye olarak yapacağımız her işte mor beyaz renklerin imzasını göreceksiniz” diyerek projelerini anlattı.


 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı