• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP’li başkan adayına vatandaştan HDP tepkisi

CHP’li başkan adayına vatandaştan HDP tepkisi

Bolu’da, cadde üzerinde canlı yayın yaparak vatandaşlarla sohbet eden Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, bir vatandaşın HDP tepkisi üzerine yayını kısa sürede bitirmek zorunda kaldı. CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, şehrin en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi üzerinde sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaparak seçim çalışması yaptı. Özcan, […]

Bolu’da, cadde üzerinde canlı yayın yaparak vatandaşlarla sohbet eden Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, bir vatandaşın HDP tepkisi üzerine yayını kısa sürede bitirmek zorunda kaldı. CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, şehrin en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi üzerinde sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaparak seçim çalışması yaptı. Özcan, caddede yürüyen bir kadınla selamlaşmak üzere yanaşınca hiç ummadığı bir tepki ile karşılaştı. Kendisini tanımayan kadın, “siz kimsiniz” diye sorunca, 8 yıldır milletvekilliği yapan Özcan, vasfını söylemeden yalnızca “Ben Tanju Özcan” diyerek cevap verdi. Kadının “Hangi Parti” baskısı üzerine CHP demek zorunda kaldı.

TERÖRİSTLE NE İŞİN VAR?

Daha önce Muharrem İnce ile birlikte Selahattin Demirtaş’ı Edirne Cezaevi’ne ziyarete giderken arabada çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşıp, sonrasında “gittim ama içeri girmedim” diye savunmaya çalışan CHP’li Özcan’a vatandaş, HDP ile yapılan kirli ittifak nedeniyle sert tepki gösterdi. Vatandaşın, “Allah aşkına o teröristlerle ne işiniz var” tepkisini Özcan, “Ne alakası var, Ne alakası var” diyerek geçiştirmeye çalıştı. Bir vatandaşın, “Bu güne kadar memlekette bir taş üstüne bir taş koymuşluğunuz var mı?” sorusuna cevap veremeyen Özcan, gelen tepkiler üzerine Özcan, yaptığı canlı yayını kısa sürede bitirmek zorunda kaldı.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı