• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP’nin adayı Köksal mı?

CHP’nin adayı Köksal mı?

Afyonkarahisar’da yerel seçim öncesi sürpriz üzerine sürprizler yaşanıyor. CHP ile İYİ Parti arasında ittifak beklenirken, CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği gelen iddialar arasında. 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da adaylar netleşmeye başladı. AK Parti Mehmet Zeybek ile seçime girerken, İYİ Parti ise Mahmut Koçak ile anlaşarak, Koçak’ı […]

Afyonkarahisar’da yerel seçim öncesi sürpriz üzerine sürprizler yaşanıyor. CHP ile İYİ Parti arasında ittifak beklenirken, CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği gelen iddialar arasında.

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesi Afyonkarahisar’da adaylar netleşmeye başladı. AK Parti Mehmet Zeybek ile seçime girerken, İYİ Parti ise Mahmut Koçak ile anlaşarak, Koçak’ı aday göstermişti. Hafta sonu ise MHP’den Fatih Çetinkaya’nın isminin açıklanmasının ardından kulislerde CHP’nin İYİ Parti adayı Mahmut koçak’ı destekleyeceği konuşuluyordu. Kent merkezinde CHP’nin İYİ Parti’nin adayı desteklemek yerine güçlü bir adayla yarışta bende varım dediği öğrenildi. CHP’nin Afyonkararahisar’da bomba etkisi yapacak adayının ise Milletvekili Burcu Köksal olduğu iddia ediliyor. Henüz parti genel merkez yada il teşkilatından bir açıklama yapılmazken, CHP’nin Belediye Başkan adayını açıklamaması Köksal ile parti genel merkezinin Afyonkarahisar Belediye başkan adaylığı noktasında görüşür mu? sorusunu akıllara getirdi.

CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın kent genelinde sevilen bir isim olduğu ve kentin sorunlarını meclise taşıma noktasında ise büyük çaba sarf ettiği biliniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı