• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çoban; “Yol ve ulaşımda destanlar yazmaya devam edeceğiz”

Çoban; “Yol ve ulaşımda destanlar yazmaya devam edeceğiz”

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla şehrin birçok noktasında ki çalışmalarını sürdürüyor. Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Dazkırı İlçesinin Sarıkavak-Örtülü-Darıcalar köyünde (10 km) yol genişletme ve Pmt çalışması devam ediyor. EN GÜÇLÜ ÖZEL İDARELERDEN BİRİSİYİZ İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban; “Köylerimizde sürdürdüğümüz altyapı hizmetlerinin yanında turizm başta olmak […]

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla şehrin birçok noktasında ki çalışmalarını sürdürüyor.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Dazkırı İlçesinin Sarıkavak-Örtülü-Darıcalar köyünde (10 km) yol genişletme ve Pmt çalışması devam ediyor.

EN GÜÇLÜ ÖZEL İDARELERDEN BİRİSİYİZ

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban; “Köylerimizde sürdürdüğümüz altyapı hizmetlerinin yanında turizm başta olmak üzere eğitimden spora, sağlıktan tarıma kadar birçok kamu yatırımı, kültürel ve sosyal içerikli hizmetlerin de içerisinde yer alamaya gayret ediyoruz. Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin Türkiye’de en güçlü özel idarelerden birisi olduğumuzu vurgulamak istiyorum dedi.

HER ZAMAN İYİNİN DAHA İYİSİNİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ

Çoban “İlçesinin Sarıkavak-Örtülü-Darıcalar köyünde (10 km) yol genişletme ve Pmt çalışmamız devam ediyor. Bugüne kadar altyapısı tamamlanmamış hiçbir köyümüz neredeyse yok. Yolları yapılmamış hiçbir köyümüz yok. Ancak bunların kalitesini artırmaya yönelik gayretlerimiz var. Uzun vadede Afyonkarahisar’ımızın merkezinden en ücra köyüne kadar alanının daha yaşanılabilir hale getirme yönündeki çalışmalarımız artarak devam ediyor.Yaylalarına kadar dağlarına kadar her tarafın yol ile ördük. Bu yönüyle de aslında Afyonkarahisar’ın övünülecek bir durumda ama her zaman iyinin daha iyisi güzelin daha güzeli var bizde bunu yapma gayreti içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı