• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Devlet Bahçeli’den Yenikapı’da çarpıcı mesajlar

Devlet Bahçeli’den Yenikapı’da çarpıcı mesajlar

İşte Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları: Sayın Cumhurbaşkanı, aziz vatandaşlarım, değerli hanımefendiler, beyefendiler hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Gecesi sümbül kokan İstanbul, Türkçesi bülbül kokan İstanbul bugün muhteşemsin. Bugün tarih yazıyorsun. Cumhur İttifakı’nın üçüncü ortak noktası vesilesiyle bir kez daha Yenikapı mucizesine imza atıyorsunuz. Allah nazarlardan esirgesin. Yenikapı adeta uçsuz bucaksız. 15 Temmuz’dan 983 […]

İşte Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

Sayın Cumhurbaşkanı, aziz vatandaşlarım, değerli hanımefendiler, beyefendiler hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Gecesi sümbül kokan İstanbul, Türkçesi bülbül kokan İstanbul bugün muhteşemsin. Bugün tarih yazıyorsun. Cumhur İttifakı’nın üçüncü ortak noktası vesilesiyle bir kez daha Yenikapı mucizesine imza atıyorsunuz. Allah nazarlardan esirgesin. Yenikapı adeta uçsuz bucaksız. 15 Temmuz’dan 983 gün sonra Yenikapı’da muhteşem bir heyecan yaratıyorsunuz. Hepinize hoş geldiniz diyorum.

Devlet Bahçeli “Ey katiller, gelin de görelim, gelin de dedeleriniz gibi sizi…”

“İSTANBUL CUMHUR İTTİFAKI’NIN HASSASİYET VE HAYSİYET MERKEZİDİR”

İstanbul tarihtir, medeniyettir, fetihtir nitekim dünyanın en büyük Türk-İslam kentidir. Beşeriyetin gözü İstanbul üzerindedir. Masumların kalbi İstanbul için çarpmaktadır. İstanbul, Kudüs’ün kardeşi, Kerkük’ün kaderi, Kaşkar’ın umududur. Bu siper zillete teslim olursa muhteşem anıların, nice miras ve emanetler kararır ve körelir. Kıtalararasında at koşturan, coğrafları kumaş gibi kesen, cihanı adaletle kavrayan aziz ecdadımız gelecek ülkülerini İstanbul’da bulmuştur. İstanbul cumhurun istiklal meşalesidir. İstanbul, Cumhur İttifakı’nın hassasiyet ve haysiyet merkezidir.


“EY KATİLLER GELİN DE GÖRELİM”

15 Mart 2019 günü Yeni Zelanda’da cuma namazı esnasında 2 camiye saldırı düzenlendi. 51 din kardeşimiz şehit edildi. Alçak teröristler 630 yıl önceki Kosova savaşının kinini tutuyorlardı. Barbar haçlılar 330 yıl önceki Viyana Kuşatması’nın öfkesini taşıyorlardı. Karşınızdaki mukaddes ve mukadderat düşmanları İstanbul’u hala akıllarından çıkarmamıştır. Yeni Zelanda’da camileri kundaklayıp Müslümanları şehit edenlerden biri diyor ki Boğaz’ın Batı yakasında herhangi bir yerde yaşamayı düşünürseniz Konstantinopolis’e gelir tüm camileri yıkarız. Şuanda Boğaz’ın batı yakasındayız, Avrupa yakasındayız. İşte buradayız, Yenikapı’dayız. Ey katiller gelin de görelim. Gelin de dedeleriniz gibi sizi de yerin dibine indirelim. Konstantinopolis diye bir yer yoktur. Kürdistan diye bir yer de olmayacaktır.

“CUMHUR İTTİFAKI 15 TEMMUZ GECESİ FİİLEN KURULDU”

Zalimlerin hedefi Türkiye’dir, İstanbul’dur. Zaman değişir, aktörler farklılaşsa da senaryo, oyun aynıdır. Saldırılar tıpatıp birbirine benzemektedir. Türkiye’yi yıkmak istiyorlar, yıktırmayacağız. Türk milletini bölmek istiyorlar, böldürmeyeceğiz. Biri olacağız, iri olacağız diri olacağız. Türkiye’nin gücünü dosta da düşmana da göstereceğiz. Huzurunuzdan şer ve zillet emellere sesleniyorum, yanlış hesap yapmayın. Yanlış hesabın bedelini ödediniz. Müslüman Türk’e kefen biçmenin bedelini ödediniz. O günkü ruh ölmedi bugün burada Yenikapı’da yaşıyor. İhanet çemberi ve kuşatma mutlaka kırılacaktır. Türk milleti mutlaka selamete çıkarılacaktır. Zillet ittifakının kumpasları muhakkak çürütülecektir. Cumhur İttifakı 15 Temmuz’da fiilen kuruldu, 7 Ağustos’ta Cumhur İttifakı imrenilecek ruhu kazandı. Bu ruh sayesinde Türkiye düşmanlarına karşı çok sağlam ve aşılmaz bir cephe kuruldu.

“KİMSE SİZİ BİZDEN FAZLA SEVEMEZ”

İstanbul’da PKK’ya geçit yoktur, İstanbul’da FETÖ’ye müsamaha yoktur. İstanbul’da zilletin öne çıkmasına müsade verilmemelidir. Zillet ittifakı beladır, Cumhur İttifakı bekadır. Zillet ittifakı çatışma, çürüme ve çözülmedir. Cumhur İttifakı, birlik dirlik ve beraberliktir. Hakkari neyse Yozgat o’dur. Şırnak’ta uzatılan el İstanbul’da tutulur. Kürt kökenli kardeşlerimiz kimsenin tasallutuna giremez. Hele hele terörün yedeğindeki partiye katiyen teslim olamaz. Bu vatan benim diyen herkes Türkiye’nin eşit ve onurlu bir parçasıdır. Hiç kimse İstanbul’daki 3 milyon şerefli Kürt kökenli kardeşimin üzerine plan yapmasın, zillete ortak olacaklarını düşünmesin. Kürt kökenli kardeşlerimiz bu planları altüst eder zilleti reddeder, HDP’ye şamarı indirir inşallah da bunu yapacaklardır. İstanbul ehline emanet edilmelidir. CHP’li kardeşlerime sesleniyorum. Bu CHP’de iş yoktur, İP’e oy veren kardeşlerim gelin Cumhur İttifakı’nın milli mücadelesine destek verin. Kürt kökenli kardeşlerim emin olun sizleri bizim kadar seven olmaz Cumhur İttifakı’nın gücüne güç katın. Amerika seni benden fazla sevemez. Hep birlikte İstanbul’uz. Cumhur İttifakı olarak ne baskılardan yılarız, ne yolumuzdan döneriz.

https://www.sabah.com.tr/ Sabah.com.tr internet sitesinden alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı