• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Din görevlilerine yönelik "Temel Aile Bilinci" seminerl…

Din görevlilerine yönelik "Temel Aile Bilinci" seminerl…

Din görevlilerine yönelik "Temel Aile Bilinci" seminerleri başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, aileyi tehdit eden riskler ve yeni sorun alanları karşısında ailenin manevi destekle güçlendirilmesi amacına binaen, toplumun en ücra yerlerine ulaşma imkanına sahip imam-hatip ve müezzin kayyımlara "Temel Aile Bilinci Eğitimleri" projesi uygulanmaya başlanmıştır. Projede Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından "Ailem" kitap setinde yer alan […]

Din görevlilerine yönelik "Temel Aile Bilinci" seminerleri başladı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, aileyi tehdit eden riskler ve yeni sorun alanları karşısında ailenin manevi destekle güçlendirilmesi amacına binaen, toplumun en ücra yerlerine ulaşma imkanına sahip imam-hatip ve müezzin kayyımlara "Temel Aile Bilinci Eğitimleri" projesi uygulanmaya başlanmıştır.
Projede Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından "Ailem" kitap setinde yer alan 12 konu başlığı çerçevesinde seminerler verilecektir.
81 ilde uygulanacak olan projenin, ilk aşaması imam-hatip ve müezzin kayyımları, ikinci aşaması ise camii cemaatini kapsamaktadır.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunca İl merkezi ile 17 İlçeyi kapsayacak şekilde planlanan proje eğitimleri kapsamında 23-24-25 aralık tarihlerinde İscehisar ve Sinanpaşa İlçelerinde, ilçe müftüleri, vaizler ile din hizmetleri uzmanları tarafından, sözü edilen seminerlerin ilk adımı atılmış ve katılımcılara "Katılım Belgesi" takdim edilmiştir. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gönderilen 12 konu başlığındaki sunumlar eşliğinde gerçekleştirilen seminerler, aralıklarla ve 3'er gün halinde 12.02.2020 tarihine kadar İl genelinde devam edecektir.
Afyon Müftülüğü/a>

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı