• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Doğukan Manço öğrencileri coşturdu

Doğukan Manço öğrencileri coşturdu

Barış Manço Şölen Alanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, AKÜ akademik ve idari personeli ile birlikte öğrenciler katıldı. Etkinlik öncesi öğrencilere seslenen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, kısa süre önce göreve geldiğini ve kültürel ve sosyal etkinlikler konusunda sosyal medya üzerinden bir […]

Barış Manço Şölen Alanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, AKÜ akademik ve idari personeli ile birlikte öğrenciler katıldı.


Etkinlik öncesi öğrencilere seslenen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, kısa süre önce göreve geldiğini ve kültürel ve sosyal etkinlikler konusunda sosyal medya üzerinden bir takım taleplerde bulunulması üzerine öğrencilerle bir araya gelerek akademik yıl sonu etkinliği  düzenlenmesini kararlaştırdıklarını anlattı. Karakaş, kısa sürede düzenlenen etkinlikte merhum Barış Manço’nun adını taşıyan şölen alanında düzenlenmesinin ve konuk olarak da Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun önemli olduğunu da belirterek Manço’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti. Karakaş, “Genç Liderler Topluluğunu kırmayarak üniversitemizi şereflendiren Doğukan Manço sizlerle olacak. Babasının adını taşıyan bu şölen alanında bizimle birlikte olacak” diye konuştu.


2020’de daha geniş kapsamlı bir festival


Öğrencileri üniversitelerde sadece bilgi öğrenen kişiler olarak görmediklerini söyleyen Karakaş, “Aynı zamanda sosyal ve kültürel alanda da kendilerini geliştirmeleri gerektiğini biliyoruz” dedi. Karakaş, üniversitelerin bilgi, kültür ve sosyal alan olmak üzere 3 sacayağına sahip olduğunu bildiklerini belirterek, “Dolayısıyla biz bu etkinliklere başladık. Önümüzdeki yıl inşallah birkaç günü kapsayacak biçimde geniş ve kapsamlı bir festival düzenlemeyi planlıyoruz. Şimdiden onun planlarını yapmaya başladık” ifadelerini kullandı.


Etkinlik halk oyunları gösterisi, AKÜ Devlet Konservatuvarı Müzik Grubu Konseri ve Doğukan Manço’nun şarkılarını seslendirmesinin ardından sona erdi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı