• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Dürüst siyasetimizden taviz vermeyeceğiz”

“Dürüst siyasetimizden taviz vermeyeceğiz”

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, memleketi olan Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde düzenlenen Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin’in tanıtım programında yaptığı konuşmada, biz dürüst siyasetimizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Demokrat Parti İscehisar Belediye Başkanı Aday Ahmet Şahin  tanıtım programı  İscehisar Düğün Salonu’nda yapıldı. İscehisarlıların büyük ilgi gösterdiği tanıtım programı Saygı duruşu ve İstiklal […]

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, memleketi olan Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde düzenlenen Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin’in tanıtım programında yaptığı konuşmada, biz dürüst siyasetimizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Demokrat Parti İscehisar Belediye Başkanı Aday Ahmet Şahin  tanıtım programı  İscehisar Düğün Salonu’nda yapıldı. İscehisarlıların büyük ilgi gösterdiği tanıtım programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

İLK GÜNDEN ÇAMUR ATMAYA BAŞLADILAR

Demokrat Parti İscehisar İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Bakır , ” Adayımızı açıklamamızın üzerine bir hafta geçmeden karalama çalışmaların başladığını gördük. Ama demekki biz ne kadar doğru bir aday gösterdik ki korktukları için daha ilk günden karalamaya kalktılar. Ama biz dürüst siyasetimizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

BÖYLE GELMİŞ, BÖYLE GİTMEYECEK

İscehisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin ise yaptığı konuşmada, 31 Mart da iscehisar da yeniden bir tarih yazacaklarını belirterek, ” Belediyenin kurumsal yapısından başlamak üzeregüçlü kararlı herkese eşit mesafede olan, 24 saat 365 gün halkına hizmet eden bir belediye oluşturacağız. Sadece İscehisar merkezine değil köylerimizede hizmet götüreceğiz. Belediye yol, su, kanalizasyon hizmetlerinden ibaret değil. İscehisar’a sosyal belediyeciliği getireceğiz. Kimseyi karalamaya, çamur atmaya, uğraşmaya , işine ücüne engel olmaya, sıkıntı yapmaya gelmiyoruz. Hizmet etmek için geliyoruz. Gönüller yapmak için geliyoruz “dedi.

KRALLIK YARATMAYI VATANSEVERLİK OLARAK PAZARLIYORLAR

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise yaptığı konuşmada, “Bedeli kanla ödenmiş bir ülkeden, bir büyük cumhuriyetten kendilerine krallık yaratmayı bu millete vatanseverlik olarak pazarlamaktalar.Başları her sıkıştığında milletin ardına sığınıp, sair zamanlarda yaptıkları çağ dışı, hukuk dışı, insanlık dışı uygulamalarla inim inim inletmeyi bu ülkeye demokratlık olarak pazarlamaktalar” diye konuştu.

SALTANATLARI İÇİN MİLYARLARI SAVURUYORLAR

AK Partinin kendi saltanatları için gözü kapalı milyarları havada savurduğunu söyleyen Uysal, “Fedakarlığı garip gurebadan beklemeyi, kendi adlarına hamiyet severlik olarak ifade etmekteler.Kendi acemiliklerinin ve beceriksizliklerinizin faturasını milletin üzerine yıkmayı marifet bilmekteler ” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de çürüyen sadece iktidar değildir, iktidar partisi değildir. Bir siyasi parti olma hüviyetinden sıyrılmış bir kişinin fan club’ı haline gelmiş o bir kişiyi ve ailesini korumayı tek bir amaç haline getirmiş bir siyasi yapı maalesef kendisini çürütmekle kalmamış Türkiye’yi de çürütmüştür.

İSCEHİSAR’DA SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ

31 Mart yerel seçimlerinde memleketi olan İscehisar’da Ahmet Şahin ile seçimleri kazanacaklarına vurgu yapan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ” Başkan Adayımız Ahmet Şahin’in de belirttiği gibi, “Bir şey yapacağız, çok şey yapacağız”. Şahin yıllardır belediyelerin çeşitli birimlerinde görev almış bir adayımız. Yılların tecrübesini İscehisar’a yansıtacağına inanıyoruz” dedi. >>Hamza Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı