• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
El Ele Gönül Gönüle Hizmete Devam

El Ele Gönül Gönüle Hizmete Devam

  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven; “Gözbebeğimiz Afyonkarahisar için söz verdiğimiz gibi durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Yoğun bir haftaya Ankara’da, Milletvekili Ali Özkaya ve Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e düzenlemiş oldukları ziyaret ile başlayan İbrahim Yurdunuseven; “Yola çıkarken milletimize söz […]

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven; “Gözbebeğimiz Afyonkarahisar için söz verdiğimiz gibi durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Yoğun bir haftaya Ankara’da, Milletvekili Ali Özkaya ve Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e düzenlemiş oldukları ziyaret ile başlayan İbrahim Yurdunuseven; “Yola çıkarken milletimize söz verdik. Elhamdülillah verdiğimiz sözleri birer birer tuttuk. Yine söz verdiğimiz gibi gece gündüz aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu minvalde Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Afyonkarahisar’ımızdaki eğitim yatırımları üzerine değerli bakanımızla istişarelerde bulunduk. Şehrimizi eğitim konusunda da marka bir şehir yapacağız. El ele gönül gönüle hizmete devam inşallah.” dedi.

“AFYONKARAHİSAR “MARKA ŞEHİR” ÜNVANININ HAKKINI VERECEK”

Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaretler düzenleyen, bir dizi programlara da katılan Yurdunuseven; “Şehrimizi tabiri caizse ilmek ilmek işliyoruz. Yine şehrimizin tanıtımı ve ekonomisine büyük katkı yapacak olan Uluslararası Afyonkarahisar Arap Boksu ve Kickoks Şampiyonası Tanıtım Basın Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Şehrimize sadece ülkemizden değil diğer ülkelerden de artık yoğun bir talep olduğu gün gibi aşikar. Şehrimiz için yapılacak her şeyi hemşerilerimizle yoğun bir istişare sürecinden sonra gerçekleştiriyoruz. Girişimlerimiz neticesinde Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırımlarından olan Spor Salonu ve Genç Ofis’in de inşaatı hızla sürüyor. Yine şehrimizin gençleri için bulunmaz nimet olacak. Türkiye’nin en güzel müzesi diyebileceğimiz bir müze inşaatı da yine şehrimizde hizmete girecek. Şehrimizin cazibesine cazibe katacak. Afyonkarahisar “Marka Şehir” ünvanının hakkını verecek” dedi.

“ŞEHRİMİZİN NABZINI TUTUYOR GEREKLİ ANDA MÜDAHALE EDİYORUZ”

“Şehrimizde tüm kurumlarımız mükemmel bir uyum içerisinde çalışıyor. Bizlerde sürekli olarak kurumlarımızla irtibatlı olarak şehrimizin nabzını tutuyor gerekli anda müdahale ediyoruz. Her cuma namazında başka bir mahallemizde olmayı ve mahallelerimizin nabzını en iyi tutan muhtarlarımızla irtibatta olmayı sürdürüyoruz. İl Koordinasyon toplantılarımıza milletvekillerimiz, belediye başkanımız ve yönetim kurulumuzla sürekli bir araya gelerek değerlendirme yapmayı ihmal etmiyor şehrimize ne katabiliriz milletimize nasıl dokunabiliriz gayesiyle hizmet üretmeye devam ediyoruz. Bu vesileyle Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Yılmaz Kırgel’e ve Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevine asaleten atanan Ali Temiz’e bir kez daha hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı