• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Emet Fen Lisesi’nde mezuniyet coşkusu

Emet Fen Lisesi’nde mezuniyet coşkusu

Bolvadin Meslek Yüksek Okulu spor salonunda düzenlenen mezuniyet gecesine; Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Hakki Cigerci, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili ibrahim Badak, Ayşe ve Ceylan Emet çifti, şube müdürleri, öğrenciler, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı. Törenin açılışında konuşan hayırsever iş adamı Ceylan Emet, eğitimi çok sevdiği için ve […]

Bolvadin Meslek Yüksek Okulu spor salonunda düzenlenen mezuniyet gecesine; Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Hakki Cigerci, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili ibrahim Badak, Ayşe ve Ceylan Emet çifti, şube müdürleri, öğrenciler, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.


Törenin açılışında konuşan hayırsever iş adamı Ceylan Emet, eğitimi çok sevdiği için ve devlete faydalı olmak için okul yaptırdıklarını, ayrıca Ceylan Emet Eğitim ve Dayanışma Vakfı’ndan yine eğitim gören öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamak için burs verdiğini ifade etti. Emet, “Peygamber Efendimize gelen ilk vahi ‘oku oku oku’ idi. Bizler de çok okumak istedik, çok zeki çok çalışkan talebe olmamıza rağmen yoksulluktan okuyamadık. O günler geride kalsın, inşallah bir daha gelmesin. Allah’tan bu günlerimize şükrediyorum. Allah nasip etti vatan evlatlarımız okusun diye eğitimi çok sevdiğimiz için fen lisemizi yaptık. Devletimize milletimize ve Bolvadin’imize hediye ettik. Allah sizlere daha büyüklerini yapmayı nasip eylesin” dedi.


Ayfer Ceylan Emet Fen Lisesinden 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde 84 öğrenci mezun olurken öğrenciler ve ailelerinin büyük bir sevinç içerisinde oldukları gözlendi. Programda öğrenciler tarafından mezuniyet pastası kesilirken mezun olan öğrencilere belgeleri, protokol üyeleri tarafından verildi. Ayrıca Ayşe ve Ceylan Emet çiftçi de mezun olan öğrencilere çeşitli hediyeler verirken bayrak ve flama devir teslimi de yapıldı.


Program sonunda öğrenciler toplu halde keplerini havaya atarak mezuniyet coşkusunu arkadaşları ile hep beraber yasadılar.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı