• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“En büyük vefa örneği Recep Tayyip Erdoğan’dır”

“En büyük vefa örneği Recep Tayyip Erdoğan’dır”

AK Parti Sandıklı teşkilatı seçim bürosu halkın yoğun katılımı ile açıldı. Açılışa, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile birlikte, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları da katıldı.     “Çöl’ü ikinci kez başkan seçeceğiz”   AK Parti […]

AK Parti Sandıklı teşkilatı seçim bürosu halkın yoğun katılımı ile açıldı. Açılışa, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile birlikte, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları da katıldı.  


 


“Çöl’ü ikinci kez başkan seçeceğiz”


 


AK Parti sandıklı İlçe Başkanı Bekir Özçelik, “Biz adayımızın arkasında sonuna kadar çalışacağız. İnşallah 31 Mart 2019’da yüksek bir oy oranı ile tekrar Mustafa Çöl’ü Sandıklı’ya ikinci kez belediye başkanı seçeceğiz. Bunun için de hep birlikte beraberce ben demeden, biz diyerek, gece gündüz çalışacak, enerji sarf edeceğiz. Onun için şimdiden sizlere teşekkür ediyorum” dedi.


 


“Sandıklı’da AK Parti belediyeciliğini devam ettirmek istiyoruz”


 


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de konuşmasında, “AK Parti vefanın adıdır ama AK partililer de vefanın adıdır. Burada gördüğümüz üzere eskimeyen ilçe başkanlarımız, kadın, gençlik kollarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, her biriniz hoş geldiniz. Bu seçimde gönül belediyeciliği üzerine rotamızı çizdik. İnşallah AK belediyecilik devam edecektir. Sandıklımız başarılı ilçelerimizden birisidir ama buna rağmen 31 Mart içinde çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmayacağız. Bizim derdimiz sadece seçim kazanmak değil, 31 Mart seçimlerinde en yüksek oy ile inşallah Sandıklı’da AK Parti belediyeciliğini devam ettirmek istiyoruz. Sayın vekillerim belediye başkanımız bana bir taahhütte bulunmuştu. İnşallah 31 Mart seçimlerinde yüzde 75 oy oranı vaat etmişti. Bunun üzerinde bir oy oranıyla Sandıklı ilçemizi tekrar alacağız. Yolunuz açık olsun” ifadelerine yer verdi.  


 


“Beni en mutlu eden şey vefa göstermek ve vefa görmektir”


 


“Hesap yapma, kitap yapma, tuzak kurma AK Parti’de olmaz” diyen Sezen konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti’de hesabilik değil hasbilik vardır. Hasbilik olduğu için bugün hepimiz aynı çatının altında, bir masanın etrafında kalplerimizi kardeş kılan Allah’a hamd ediyoruz. Biz bu yüzden hasbiyiz. Bu yüzden biz samimi ve cesaret sahibiyiz. Ben bu aileye mensup olmaktan dolayı çok mutluyum. Onur ve gurur duyuyorum. Bana ‘Hayatta sizi en çok mutlu eden şey nedir?’ diye sorsalar bunun insanlara vefa göstermek ve vefa görmek olacağı cevabını veririm. Bizim için en büyük vefa örneği liderimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vefayı, ilkeli duruşu, mütevaziliği, dürüstlüğü ondan öğrendik.”


 


“Başarının sırrı birlik ve beraberliğimizde yatıyor”


 


Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise “Kuruluşundan bugüne kadar emek vermiş, bu parti için gönül vermiş bu kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Başarımızın sırrı, birlik ve beraberliğimizde yatıyor. İnşallah biz 2014’te kazandığımız AK Parti belediyeciliğini, sizlerle beraber 2019’da tekrar kazanmak istiyoruz. Buna da inancım sonsuzdur. Ben bu vesileyle bugüne kadar çalışmalarında desteklerini esirgemeyen ilçe teşkilatına kadın kollarımıza gençlik kollarımızı canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun. İnşallah zafer bizimdir” diye konuştu.


 


“31 Mart’ta çok güzel sonuçlar çıkacak”


 


AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de “AK Parti vefalı bir partidir. AK partililer de vefalı partilerdir. İnşallah 31 Mart günü ilimizde tüm Türkiye’de çok güzel sonuçlar alacağız. Sahada geziyoruz, çok güzel dönüşler var. Karşımızda da bir cephe var. Bu cephe de her türlü fitneyi görüyorsunuz. Bunu kazıdığınız zaman terör çıkıyor, bunu kazıdığınız zaman bu ülkeyi yok etmek isteyen insanlar çıkıyor. Biz, eğer vatan söz konusuysa gerisi teferruattır diyoruz. Bizim 31 Mart’a kadar kapı kapı dolaşarak herkese birebir anlamamız gerekiyor. Sizlerden 31 Mart’ta çok güzel sonuçlar çıkacağını bugün gördük, çok güzel bir etkileşim var. Biz kapı kapı dolaşarak sıkılmadık el bırakmıyoruz. Gece sabaha kadar da Cumhurbaşkanımızın başarılı olması için Cumhurbaşkanımızın dünya liderliğine devam etmesi için mazlumların liderliğini devam etmesi için dua eden beli bükük yaşlı dedelerimiz ninelerimiz var. Sadece Türkiye’de değil bütün dünya Müslümanlarında bu böyledir. Çünkü bize gelen bilgiler var. Bunları dinlediğimiz zaman tüylerimiz diken diken oluyor. İnsanlar yemeyi içmeyi sormuyor. Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan’ın durumu ne diye soruyorlar. Arkasında ki kitle duruyor mu? Bunları soruyorlar. Bunun cevabını 31 Mart’ta vereceğiz inşallah” dedi.


 


“Sandıklımız iyi bir noktaya geldi”


 


AK Parti milletvekili Ali Özkaya da “Cumhurbaşkanımız bu seçimi için şunu söyledi; Tevazu, gayret, samimiyet. Ben Ankara’da çok iyi hatırlıyorum Sandıklılı bir arkadaşım Yenimahalle’de belediye başkan oldu. İnanılmaz bir altyapı yaptı. Müthiş bir başarı sağladı ama kendi arkadaşlarımız belediyeye rahat girip çıkamadığı için belediyeyi bir kaybettik, iki dönemdir başkasında. Çok iyi başarılar elde ediyoruz ama önemli olan bu başarıyı korumaktır. Belediye başkanları bir şehrin şakulüdür. Şakul eğri oldu mu inşaat eğri gider, düzgün oldu mu düzgün gider. Bu açıdan bizim Sandıklımız iyi bir noktaya geldi. Ciddi bir altyapı ve hizmetleri var. Şehrin güzelleşmesi kalkınması devam ediyor. Önümüzdeki 5 yılda İnşallah şehircilik ile ilgili daha güzel yatırımlar olacaktır. Hastanenin şehrin dışında, ana yolun kenarında uygun bir yere taşınmasına, eski pancar şefliğine yapılacak cami, büyük bir külliyeye kadar birçok tesisler yapılacak. Bunlar önemli ama partideki birliği beraberliği kardeşlik ruhunu geliştirmek bunu artırmak bunu en üst seviyeye getirmek daha da önemlidir. Sonuçta biz Parti’yi niçin kuruyoruz? Ülkedeki insanların muhabbetini gönlünü kazanıp en çok oyu alıp onlara hizmet edelim diye kuruyoruz. Yaptığımız iş buna vesile olmuyorsa o zaman bir sorun vardır demektir. İnşallah bu gayretle çalışmalarımız sürecek” dedi.


 


“Korkaklar zafer anıtı dikemezler”


 


AK Parti milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman vefalı olmaktan, ahde vefadan bahsederek ne kadar vefalı olduğunu her fırsatta gösterir. Herkes bilir ki vefanın karşılığı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu nedenle AK kadroların en önemli özelliği bir birlerine vefalı olmalıdır. Recep Tayyip Erdoğan siyasetinin temelini samimiyet ve cesaret oluşturur. Samimi olmak cesur olmayı gerektiriyor. O yüzden de Sayın Cumhurbaşkanımız her defasında ‘Korkaklar zafer anıtı dikemezler.’ der. Çünkü bizim tanımımızda dürüstlük kalbinde ve zihninde olanı söyleyebilme cesaretidir” ifadelerine yer verdi.


 


Heyet vefa yemeğinin ardından geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden AK Parti Kadın Kolları Sandıklı ilçe başkanı Sevim Ulusoy’a taziye ziyaretinde bulundular.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı