• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eroğlu; “Hisar Gazetemiz toplumun gözü kulağı ve sesi oldu”

Eroğlu; “Hisar Gazetemiz toplumun gözü kulağı ve sesi oldu”

5 Bininci sayısı ile siz değerli okurlarımızın karşısına çıkan Hisar Gazetemiz bu gururu yaşamaya devam ediyor.  Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Hisar Gazetemizden övgü ile söz etti. Eroğlu; “Gazetemiz, demokrasimizin bilgiye erişimin en önemli unsurlarından bir tanesi olmasının yanı sıra, toplumun gözü kulağı ve sesi oldu. Aynı zamanda devletle toplum arasında köprü […]

5 Bininci sayısı ile siz değerli okurlarımızın karşısına çıkan Hisar Gazetemiz bu gururu yaşamaya devam ediyor.  Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Hisar Gazetemizden övgü ile söz etti.

Eroğlu; “Gazetemiz, demokrasimizin bilgiye erişimin en önemli unsurlarından bir tanesi olmasının yanı sıra, toplumun gözü kulağı ve sesi oldu. Aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli bir görevini başarı ile yerine getirdi” dedi.

“Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi, vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması ve demokrasimizin işlerliği açısından basınımız hayati öneme sahiptir” diyerek sözlerine başlayan Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu; 24 Eylül 2004 tarihinde kurulan Hisar Gazetesi, bu önemli vazifeyi yerine getirmek için kuruluşundan itibaren 17 yıldır büyük bir gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını yürütmektedir. Hisar Gazetesi, Ülkemizin ve dünyanın mücadele ettiği bu salgın sürecinde fedakârlıkla ve özveriyle kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haberlere ulaşmasını sağlamaktadır. 11 Şubat 2021 Perşembe günü 5000. sayısıyla okurlarının karşısında olan Hisar Gazetesini gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.Daha nice 5000. baskıya ulaşmanız temennisiyle, yayın hayatınızda üstün muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı