• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gazeteciler temsilcilerini seçti

Gazeteciler temsilcilerini seçti

Basın İlan Kurumu’nun Genel Kurulu’na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın İlan Kurumu’nun başarılı organizasyonuyla Ankara’da gerçekleşti. Seçime rakipsiz katılan Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, katılan tüm delegelerin oy birliği ile yeniden göreve getirildiler. Seçimlerde Afyonkarahisar ve ilçelerinde yayımlanan 21 yerel gazetenin temsilcileri de oy kullandılar. Anadolu […]

Basın İlan Kurumu’nun Genel Kurulu’na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın İlan Kurumu’nun başarılı organizasyonuyla Ankara’da gerçekleşti. Seçime rakipsiz katılan Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, katılan tüm delegelerin oy birliği ile yeniden göreve getirildiler. Seçimlerde Afyonkarahisar ve ilçelerinde yayımlanan 21 yerel gazetenin temsilcileri de oy kullandılar.


Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin belirlendiği, rekor katılımın olduğu seçimlere Mehmet Nuri Kolaylı (Bursa), Mustafa Arslan (Konya) ve Şevket Erzen (Çorum) rakipsiz girdi. Üç aday, seçime katılanların tamamının oyunu alarak 2 yıl için Basın İlan Kurumu Anadolu Gazete Sahipleri temsilcisi olarak Genel Kurul Üyeliği’ne seçildi.


AFYON HEYETİ ANKARA’DA


BİK seçimleri için Afyonkarahisar ve ilçelerinde yayımlanan 21 yerel gazetenin temsilcileri de Ankara’ya giderek oy kullandılar. Ankara’da buluşan heyette Kocatepe ve Türkeli Gazeteleri’ni temsilen Sezer Küçükkurt, Gazete 3 ve Odak Gazeteleri’ni temsilen Mehmet Emin Güzbey, Anahaber Gazetesi’ni temsilen Muhittin Yeşilay, Hisar Gazetesi’ni temsilen Hakan Dilek, Şuhut’un Sesi Gazetesi’ni temsilen Zeliha Ertek, Bolvadin 24 Eylül Gazetesi’ni temsilen Selçuk Bosnalı, Bolvadin Kent Haber Gazetesi’ni temsilen Hidayet Hicazi Doğruyol, Bolvadin Yenises Gazetesi’ni temsilen Kadir Kalay, Çay Yeni Haber Gazetesi’ni temsilen Abdil Kıyar, Emirdağ’da Haber Gazetesi’ni temsilen Mehmet Abdioğulları, Dinar Umut Gazetesi’ni temsilen Mustafa Saka yer alırken, Emirdağ, Sandıklı Hergün, Sandıklı Postası, Sandıklı Sesi ve Şuhut Anayurt gazeteleri vekaletle temsil edildiler.


BİRLİKTELİĞE DESTEK


Ankara’da Bolvadinli hemşehrimiz Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’yı da ziyaret eden Afyonkarahisarlı gazeteciler, dönüş yolunda da Emirdağ ilçemizde mola vererek Emirdağ Gazetesi sahibi Mustafa Koyuncu’yu ziyaret ettiler. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Afyonkarahisar basını olarak, ilçelerimizdeki değerli meslektaşlarımızla birlikte Ankara’ya giderek temsilcilerimizi belirlemek üzere oy kullandık. Afyonkarahisar basınının birlik ve beraberliği her geçen gün gelişerek büyümektedir. Bu durum tüm camiamızda memnuniyetle karşılanmaktadır. Afyonkarahisar basınının birlikteliği adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı