• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gençlik Haftası kutlandı

Gençlik Haftası kutlandı

15-19 Mayıs Gençlik haftası kapsamında düzenlenen ilk tören Kocatepe Anıtı’nda düzenledi. Çelenk sunumu ile başlayan tören, Saygı Duruşu’nda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tamamlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen diğer etkinliklerde Karahisar Gençlik Merkezi tarafından gençlerle iftar yemeği verilirken, Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde de gençlik […]

15-19 Mayıs Gençlik haftası kapsamında düzenlenen ilk tören Kocatepe Anıtı’nda düzenledi. Çelenk sunumu ile başlayan tören, Saygı Duruşu’nda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tamamlandı.


19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen diğer etkinliklerde Karahisar Gençlik Merkezi tarafından gençlerle iftar yemeği verilirken, Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde de gençlik merkezlerinde yapılan çalışmaların yer aldığı bir sergi açıldı.


17-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 3 Band Bilardo Turnuvası’nın devam ettiğini bildiren yetkililer, bugün ilimizdeki Gençlik Merkezlerinde gençlere iftar yemeği verileceğini, ayrıca etkinliklere Taekwondo Büyükler il seçmesi, Satranç Turnuvası ve Eskrim İl Birinciliği devam edileceğini söylediler. Yarın ise Bisiklet turu ve Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda kutlama programı ile düzenlenecek.


19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda düzenlenen törenlerle sona erdi. Hisarspor

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı