• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gidecekler belli oldu…

Gidecekler belli oldu…

Mor Beyazlı Afjet Afyon yönetimi, perde arkası yaptığı görüşmelerle dış transferde birçok futbolcuyla prensipte anlaşmaya vardı. Afjet Afyonspor’da geçen hafta yapılan görüşmelerden  sonra gözlerin çevrildiği transferde şuana kadar kesin anlaşılan futbolcu yok. Genel Kaptan İbrahim Çelik’in bizzat üzerinde transfer çalışmaları gizli yürütülüyor. Perde arkasında yapılan görüşmelerde dış transferde birçok futbolcuyla anlaşma sağlandı. Bu futbolcuların renklere […]

Mor Beyazlı Afjet Afyon yönetimi, perde arkası yaptığı görüşmelerle dış transferde birçok futbolcuyla prensipte anlaşmaya vardı. Afjet Afyonspor’da geçen hafta yapılan görüşmelerden  sonra gözlerin çevrildiği transferde şuana kadar kesin anlaşılan futbolcu yok. Genel Kaptan İbrahim Çelik’in bizzat üzerinde transfer çalışmaları gizli yürütülüyor. Perde arkasında yapılan görüşmelerde dış transferde birçok futbolcuyla anlaşma sağlandı. Bu futbolcuların renklere bağlanması için transfer bütçesinin belirlenmesi bekleniyor. Yönetim, ardından transfer bütçesini belirleyip, tamamıyla transfere yoğunlaşacak.


Ser veriyorlar sır vermiyorlar


Mor Beyazlı taraftarlar, transferde kimlerin gönderilip, kimlerin alınacağını merakla bekliyor. Spor kamuoyunda hemen her gün farklı isimlerin Afyonspor’la anılması taraftarlar arasında heyecan oluştursa da, yönetim cephesinden söz konusu futbolcularla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Adı geçen futbolcuların alınıp alınmayacağı kafalarda merak uyandıran soruların başında geliyor. Bu arada bu sezon hedefini kümede kalmak olarak belirleyen Afjet Afyonspor’un, ikinci yarıya güçlü bir kadro kurarak ses getirmeyi amaçladığı, bu amaç doğrultusunda da hemen her mevki için alternatifli bir transfer politikası izleyeceği öğrenildi.  


Gidecekler belli oldu


Afjet Afyon spor yönetimi teknik heyet ile yaptığı toplantı ve raporları doğrultusunda ,Renato ,Mendy ,Sinan ,Timuçin ,Erdi ,Abdülkadir ,Çağatay ,Kaan ,Kadroda yer verilmeyeceği İçin takım bulmaları istendi.


Oyunculara Ayın 13 ‘e kadar izin verildi. Bu oyuncular kampa katılmayacaklar.Alaattin yeşilçay

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı