• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gökpınar “Afyonşehir WebTv emin adımlarla ilerliyor”

Gökpınar “Afyonşehir WebTv emin adımlarla ilerliyor”

Afyonşehir Web TV Afyonkarahisar il geneli ve ege bölgesindeki gelişmeleri, gündeme dair önemli noktaları https://www.facebook.com/afyonsehir03 Facebook adresinden Canlı ana haber bültenleriyle izleyicisiyle buluşturuyor. Yaklaşık 1 aydır yayın akışını sağlamaya başlayan https://www.facebook.com/afyonsehir03 Afyonşehir Web TV, Afyonkarahisar’ın yeni yüzü olma noktasında emin adımlarla ilerliyor. Canlı yayın Ana haber bülteni ile seyircisiyle buluşan Afyonşehir Web TV kısa bir zamanda beğeniyle […]

Afyonşehir Web TV Afyonkarahisar il geneli ve ege bölgesindeki gelişmeleri, gündeme dair önemli noktaları https://www.facebook.com/afyonsehir03 Facebook adresinden Canlı ana haber bültenleriyle izleyicisiyle buluşturuyor.

Yaklaşık 1 aydır yayın akışını sağlamaya başlayan https://www.facebook.com/afyonsehir03 Afyonşehir Web TV, Afyonkarahisar’ın yeni yüzü olma noktasında emin adımlarla ilerliyor. Canlı yayın Ana haber bülteni ile seyircisiyle buluşan Afyonşehir Web TV kısa bir zamanda beğeniyle karşılık aldığı gibi izleyici tarafından tercih edilirlik açısından ilk sıraya da yerleşti. Yeni formatlar ile izleyicisiyle buluşmayı amaçlayan Afyonşehir Web TV şuanda Facebook üzerinden yayın akışını sağlamakta. Alt yapının oluşması ve teknik ekipmanların tamamlanması durumunda 7/24 yayın akışı sağlanacağı da bildirildi. Program formatları içerisinde Tv Programı, yarışma, film, çocuk programları gibi içeriklerinde olacağı alınan bilgiler arasında. Afyonşehir Web TV’ye https://www.facebook.com/afyonsehir03 internet adresi üzerinden rahatlıkla ulaşılabilecek. Linkte bulunan sayfanın beğenilmesi ve takip edilmesi durumunda yayın akışı sağlanmaya başladığında bildirim ekranında yansıyacak. Afyonşehir Web TV yönetici ve ekipleri yakın zamanda yüksek izleyiciye ulaşmanın mutluluğu içerisinde.

“Kısa bir zamanda büyük başarı elde ettik”

Afyonşehir Web Tv Genel Yayın Yönetmeni Can Gökpınar kısa bir zamanda büyük başarı elde ettiklerini belirterek izleyicilerine teşekkür etti. Gökpınar “Afyonşehir Web Tv olarak yaklaşık 1 aydır yayın akışını sağlamaktayız. Her akşam 18.00’dan sonra canlı yayın Ana Haber Bültenimiz mevcut. İlerleyen zamanlarda ise gezi programları formatında içeriklerimizde olacak. İzleyicilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda canlı yayın konuklarımızda olacak. Yaklaşık 1 aylık süre zarfında 12 bin izleyici kitlesine ve etkileşimine ulaştık. Bir izleyici, yanında var olan diğer 2 kişi gösterdiğini varsayarsak bu yaklaşık 30 bin kişinin program ve kanalımızı görmesi demek. 1 aylık süre zarfında gerçekten büyük bir başarı olarak görüyorum. Dışarıya çıktığımda muhabbet edasında Afyonşehir Web Tv dediğimde genelde karşılaştığım kişilerden ‘biliyorum o kanalı’ olarak karşılık alıyorum. Biz Afyonşehir Web tv olarak tarafsız, objektif ve halktan yannı olan bir kanalız ve beraber büyüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Afyon’da tekiz”

Sözlerine devam eden Gökpınar “Afyonkarahisar’da Web tv ile ilgilenen basın kuruluşları var lakin her akşam sosyal mecra üzerinden canlı Ana Haber bülteni sağlayan basın kuruluşu olarak tekiz. Ben şöyle düşünüyorum, bu kadar kısa sürede bu kadar etkileşim alan konusunda da tekiz bence. Takdir her zaman başarıyı getirir görüşündeyim. İzleyicilerimiz bizi her seferinde takdir etti, bu da bizim başarımıza başarı kattı. Az önce de söylediğim gibi beraber büyüyoruz, beraber güzel işler yapacağız, beraber sesimizi gerekli yerlere duyuracağız, Afyonşehir Web Tv olarak sen ben anlayışı gütmüyoruz, biz varız. Eğer benim hemşehrimin derdi varsa paylaşacağız beraber çözüm bulacağız, sevinci varsa da beraber sevineceğiz. İlerleyen safhalarda müzik programı yapmayı planlıyoruz. Afyonşehir Web Tv İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek ile görüştüm, olumlu buldu, proje ve formatlar konusunda da finansman ve manevi destek sağlıyor kendileri. İzleyicilerimizin de beğeneceği, ilgi uyandıracak programlarımıza az kaldı ” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı