• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Güçlü Afyon’u sizinle inşa edeceğiz”

“Güçlü Afyon’u sizinle inşa edeceğiz”

Erenler Mahallesi Muhtarı Hurşit Sabri Çetin ve vatandaşların coşkulu kalabalığı ile karşılaşan Koçak, vatandaşlarla tek tek kucaklaştı. Adeta miting provasını andıran karelere sahne olan buluşmada Koçak’ın sözü sık sık alkışlarla kesildi. Gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Koçak: “Güçlü Afyonkarahisar’ı sizlerle birlikte inşa edeceğiz” dedi.    İlk olarak sözü alan Erenler Mahallesi Muhtarı […]

Erenler Mahallesi Muhtarı Hurşit Sabri Çetin ve vatandaşların coşkulu kalabalığı ile karşılaşan Koçak, vatandaşlarla tek tek kucaklaştı. Adeta miting provasını andıran karelere sahne olan buluşmada Koçak’ın sözü sık sık alkışlarla kesildi. Gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Koçak: “Güçlü Afyonkarahisar’ı sizlerle birlikte inşa edeceğiz” dedi.   


İlk olarak sözü alan Erenler Mahallesi Muhtarı Hurşit Sabri Çetin, Koçak’a çalışmalarında başarılar diledi. Erenler Mahallesi’nin sorunlarından bahseden Çetin ilk olarak altyapı ve imar problemlerinin çözülmesi gerektiğini belirtti. Çetin, içme suyu ve park alanlarının azlığının öğrencilere ve mahalle halkına olumsuz etki ettiğini söyleyerek çözüm bulunmasını istedi. Ayrıca hekim azlığından da yakınan Çetin, bir hekim olarak Koçak’tan bu sorunun özellikle çözüme kavuşturulması gerektiğini vurguladı. Erenler hakkında çıkan haberlere de değinen Çetin: “Erenler ve öğrenciler hakkında duyduğumuz olumsuz yorumlara üzülüyoruz. Öğrencilerimiz bizim de çocuklarımız. Onlara her zaman sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.


Biz birbirimizi iyi tanırız


Koçak Erenler ’in gönlünde farklı bir yeri olduğunu söyleyerek: “Biz birbirimizi iyi tanırız, biz bugüne kadar Erenler’ den Ankara’ya gelen hastalarımızı, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Onlara hiçbir zaman sırtımızı dönmedik, telefonlarımızı kapatmadık, seçimden seçime hatırlayanlardan olmadık. Gün oldu haksızlığa uğradık, Erenler ayağa kalktı kardeşimize haksızlık yapılıyor diyerek bize sahip çıktı. Erenler vefalıdır. Biz size sarıldıkça kudret alıyoruz, milletimizden güç alıyoruz” ifadelerini kullandı.


İlk işim imar planı olacak


Erenler Mahallesi’nde ki imar problemini çözeceğini belirten Koçak: “ İlk işim imar planı olacak. Kimseye ayrıcalık yapmadan adaletli bir imar planı oluşturacağım. Arazi yönetimini milletimizin hizmetine sunacağız.  Ada bazlı imarlaşmayı getireceğiz. Arazinin depreme dayanıklılığı, altyapısının kaç kata kadar izin verdiğini çıkararak ona göre yerleşme planlarını düzenleyeceğiz. 1 ada içerisindeki her apartman aynı kat sayısına sahip olacak. 7 gün 24 saat önünde ambulansı hazır bulunan doktoru, hemşiresi hazır bakım hizmeti uygulamamız ile de sağlık sorunlarını çözeceğiz. Biz sizleri sağlıklı yaşatmak mecburiyetindeyiz” dedi. 


Erenler ile şehir merkezi arasındaki bağlantı yolunu İstanbul’da ki İstiklal Caddesi gibi prestijli bir cadde haline getirmeyi planladığını belirten Koçak, öğrencilerin gittikleri yerde şehrimizi anlatmalarını sağlamalıyız diyerek, yapılması planlanan yol güzergahı boyunca internetin de bedava olacağını ifade etti.


“Pırıl pırıl bir Erenler’i şehrimize kazandıracağız”


Koçak ayrıca öğrenci dostu bir şehir oluşturmayı hedeflediğini söyleyerek: “Gençlerimizin hafta sonu etkinliği için Eskişehir’e gitmek yerine Afyonkarahisar’da kalmalarını sağlayacağız. Çamurdan kurtulmuş, pırıl pırıl bir Erenler’i şehrimize kazandıracağız. Benim de öğrencilik hayatım oldu o yüzden gençleri anlayabiliyorum. Erenler ve şehir birbirine küsmüş durumda.  Öğrencilerimizi birçok etkinlikle buluşturacağımız projelerimizi inşallah Belediye Başkanı olduğumuz zaman gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.


Kafeleri gezerek gençlerle kucaklaşan Koçak adeta öğrencilik yıllarına döndü. Gençlerin daveti üzerine langırt oynayan Koçak: “Sizler gibi pırıl pırıl gençliği gördükçe geleceğe dair umutlarım artıyor. Sizlerin parlak fikirlerine her zaman kapım açık olacaktır. Belediye Başkanı olduğumda da çekinmeden sıkıntılarınızı anlatabileceğiniz, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz bir Başkan olacağım” ifadelerini kullandı.


 


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı