• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Güreşçiler yeni hedeflere yelken açtı

Güreşçiler yeni hedeflere yelken açtı

Taşoluk Belediye Spor Kulübü genç güreşçileri geleceğe hazırlıyor. Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından görevlendirilen Antrenör Yakup yağcı yönetiminde sporcular çalışmalarına başladı. Taşoluk Belediye Spor Kulübü güreş takımını Antrenörü Yakup Yağcı çalışmalar hakkında bilgiler verdi;” İlk etapta 40 sporcu ile çalışmalarımıza başladık, umarım ki bu sayı artarak devam edecektir. Çalışmalarımızdaki esas gayemiz güreş eğitim […]

Taşoluk Belediye Spor Kulübü genç güreşçileri geleceğe hazırlıyor. Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından görevlendirilen Antrenör Yakup yağcı yönetiminde sporcular çalışmalarına başladı.

Taşoluk Belediye Spor Kulübü güreş takımını Antrenörü Yakup Yağcı çalışmalar hakkında bilgiler verdi;” İlk etapta 40 sporcu ile çalışmalarımıza başladık, umarım ki bu sayı artarak devam edecektir. Çalışmalarımızdaki esas gayemiz güreş eğitim merkezlerine güreşin alt yapısı için sporcular yetiştirmektir. Bunun yanında gençlerimize güreş sporunu sevdirmek ve onların boş zamanlarını değerlendirmelerini sağlamak, okullarında ve diğer yaşam alanlarında üzerlerinde biriken fazla enerjilerini güreş sporu ile atmalarını sağlamak ve bu güreş sporu sayesinde antrenman için toplandıkları salonlarda değişik arkadaşları ile tanışmalarını sağlamaktır. Çalışmalarımız haftanın 4 günü yapılmakta olup ulusal ve uluslararası yarışmalara katılabilecek seviyede sporcuların yetişmesi için büyük çabalar sarf etmekteyiz. Çalışmalarımızda bizlere büyük destekler veren Taşoluk Belediye Başkanına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen her zaman yanımızda olan Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüze de teşekkür ediyorum. Belediyemizin bize tahsis ettiği güzel bir salonda çalışmalarımızı yapıyoruz. Gerekli malzeme ve ekipmanlar Taşoluk Belediyesi tarafından sağlanmıştır, çalışmalarımızda Belediye tarafından her türlü destek verilmektedir. Öğrencilerim ve şahsım adına Başta Belediye Başkanımız ve Belediye çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı