• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hafızlık eğitimi veren Kur'an kursları bir araya geldi. 
 Af…

Hafızlık eğitimi veren Kur'an kursları bir araya geldi. Af…

Hafızlık eğitimi veren Kur'an kursları bir araya geldi. Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından Sarıkız Kız Kur'an Kursu konferans salonunda, İl merkezi ile ilçelerde hafızlık ve hafızlık proje eğitimi veren Kur’an kursları yönetici ve öğreticilerinin katılımıyla seminer programı düzenlendi. Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başlayan program İl Müftüsü Şükrü Kabukçu'nun açış konuşmasıyla devam etti. Konuşmasında din gönüllülerinin mesai […]

Hafızlık eğitimi veren Kur'an kursları bir araya geldi.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından Sarıkız Kız Kur'an Kursu konferans salonunda, İl merkezi ile ilçelerde hafızlık ve hafızlık proje eğitimi veren Kur’an kursları yönetici ve öğreticilerinin katılımıyla seminer programı düzenlendi.
Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başlayan program İl Müftüsü Şükrü Kabukçu'nun açış konuşmasıyla devam etti. Konuşmasında din gönüllülerinin mesai mefhumuyla değil, vakıf insan modeliyle çalıştığından bahseden Kabukçu, kurslarımızda önceliğimizin rol model insan yetiştirmek olduğunu belirtti.
Din Hizmetleri ve Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Demir Afyonkarahisar özelinde hafızlık eğitimi veren kurslar hakkında genel bilgiler sundu. Sarıkız Kız Kur’an Kursu Yöneticisi Keziban Konuk, Salar Beldesi Fatih Kur'an Kursu Yöneticisi Mehmet Dede, Altınoluk Metin Yurter Kız Kur'an Kursu Yöneticisi Seval Oruç ve Bolvadin İlçesi Sultan Carullah Kız Kur'an Kursu Yöneticisi Zehra Duran ise Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yakın zamanda Konya'da gerçekleştirilen "Okul-Kur'an Kursu İşbirliğine Dayalı Örgün Eğitimle Birlikte Hafizlık Projesi" toplantısında edindikleri bilgilerden oluşan sunumlarını katılımcılarla paylaştı. İl Müftü Yardımcısı Sevdegül Çekiç'in moderatörlüğünde katılımcıların görüş, önerilerinin alınması ve değerlendirmelerin yapılması ile devam eden program İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun kapanış konuşmasıyla sona erdi.
Afyon Müftülüğü/a>

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı