• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hakemler son sürat

Hakemler son sürat

İlimiz Futbol hakemleri Zafer Stadyumu’nda haftada 2 gece normal antrenmanlarını tam gaz sürdürüyorlar. Futbol hakemleri, klasman , İl ve HİF hakemleri olarak iki grup halinde çalışıyorlar. Klasman grubunu Tayfun Sarı çalıştırıyor. İl ve HİF hakemlerinin çalıştırıcısı ise İl Hakem Kurulu Üyesi ve Hakem Atama Sorumlusu Mehmet Aydın. Koşular çok zorlu Klasman […]

İlimiz Futbol hakemleri Zafer Stadyumu’nda haftada 2 gece normal antrenmanlarını tam gaz sürdürüyorlar. Futbol hakemleri, klasman , İl ve HİF hakemleri olarak iki grup halinde çalışıyorlar. Klasman grubunu Tayfun Sarı çalıştırıyor. İl ve HİF hakemlerinin çalıştırıcısı ise İl Hakem Kurulu Üyesi ve Hakem Atama Sorumlusu Mehmet Aydın.


Koşular çok zorlu


Klasman grubu hakemler İl ve HİF hakemlerine göre daha ağır çalışıyor. Çalışmanın en yorucu kısmı ise uzun koşular. Maçlarda başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini bilen Hakemler, Hocalarının talimatlarını harfi harfine uyguluyorlar.


İl ve adaylara yan koşu


İl ve aday Hakemlerinin daha çok yardımcı olarak görev aldıkları göz önüne alınması sonucu bu hakemler daha çok yan koşular üzerinde çalışıyorlar. Tayfun Sarı ve Mehmet Aydın’ın yardımcı hakemlerin çizgi boyunca genelde yan koşu yaptıklarını belirterek çalışmaları bu yönde yoğunlaştırıyor.


Güneş takipte


İl hakem kurulu başkanı Süleyman Güneş çalışmaları bizzat takip ediyor. Güneş, Afyonkarahisar Futbol hakemlerinin başarılı çizgide yol aldıklarını belirterek, “Hakemlerimizden memnunum. Klasman hakemlerimiz bol bol göreve gidiyorlar. Diğer hakemlerimiz iç maçlarda başarılılar. Çalışmaları bizzat takip ediyorum ve gerekirse sorunları olan hakemlerimiz ile birebir görüşüyorum”” şeklinde konuştu. Hayati kanat


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı