• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ”

“HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ”

  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekil Ali Özkaya,  Afyonkarahisar, Bayat ve Dinar’da ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.   Afyonkarahisar’ın Bayat İlçe Merkezinde, Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, AK Parti Bayat İlçe Başkanı Mehmet Bayatlı ve Partililer ile yapılması düşünülen projeleri değerlendiren Milletvekili Özkaya, burada sırasıyla Derbent, Çukurkuyu ve Mallıca köylerini Afyonkarahisar İl […]

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekil Ali Özkaya,  Afyonkarahisar, Bayat ve Dinar’da ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Afyonkarahisar’ın Bayat İlçe Merkezinde, Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, AK Parti Bayat İlçe Başkanı Mehmet Bayatlı ve Partililer ile yapılması düşünülen projeleri değerlendiren Milletvekili Özkaya, burada sırasıyla Derbent, Çukurkuyu ve Mallıca köylerini Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ile birlikte ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, köylerde yürütülecek çalışmalar ile alakalı vatandaşlar ve köy muhtarları ile istişarelerde bulunan  Milletvekili Özkaya, Bayat Belediyesi’nde Başkan Bodur’u ziyaret ederek Bayat programını sonlandırdı.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMINI HALKIMIZA İLETİYORUZ”

Dinar Doğanlı köyünde bir düğüne katılan Milletvekili Özkaya, Dinar’da da ziyaretlerine devam etti, Dinar Sazovasında DSİ Bölge Müdürü Rahmi Doğan, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar İGM Üyeleri ve Özel İdare Genel Sekteri Murat Toy ile sulama sistemleri ile alakalı yerinde incelemelerde bulundu. Dinar İlçesinde sırasıyla Sütlaç Köyü, Yeşilhüyük Köyü, Duman Köyü ve Yüksel Köyünü ziyaret etti. Ziyaretlerinde muhtarlar ve vatandaşları dinleyen Milletvekili Özkaya, sorunlara yerinde çözümü ile alakalı yapılabilecekleri konuştu. Dinar’da Dinar Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kutlamaları programında vatandaşlarla buluşan Milletvekili Özkaya, “Her an vatandaşlarımızın yanındayız, vatandaşlarımızın emrindeyiz. Cumhurbaşkanımızın selamını Afyonkarahisar’ın her karışına iletiyoruz.Halkımızdan gördüğümüz ilgi ve alakaya ise şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

“AFYONKARAHİSAR’IMIZIN HER ALANDA TANITIMI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Programına Afyonkarahisar Merkez’de devam eden Milletvekili Özkaya, burada da esnaf ziyareti gerçekleştirdi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile AK Partililerin eşliğinde Ambaryolu’nda esnafları ziyaret eden Milletvekili Özkaya, “Esnafımızın her zaman yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz. Esnaflarımızı ziyaret ederek, mevcut durumla alakalı değerlendirmelerde bulunduk, hayırlı bereketli işler diledik. Cumalarını tebrik ettik. Arkadaşlarımız ile birlikte esnaflarımızın sorunlarını, isteklerini, bizlerden ve partimizden beklentilerini tek tek not aldık. İnşallah esnaflarımızın beklentilerinin gerçekleşmesi için Ankara’da gerekli çalışmaları gerçekleştireceğiz” dedi. Milletvekili Özkaya, esnaf ziyareti sonrasında, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve beraberindeki heyet ile Mecidiye Mahalle muhtarlığını ziyaret etti.  Dünya Motokros Şampiyonası’nın açılış seromonisine de katılan Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar’ımızın her alanda tanıtımı için çalışıyoruz. 8 milyardan fazla insanın takip ettiği bir yarışmanın Afyonkarahisar’da gerçekleşmesinden ziyadesiyle memnunuz. Bu yarışmasının burada yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı