• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hangi takım düşecek?

Hangi takım düşecek?

Afyonkarahisar Süper Amatör Ligde artık son iki haftaya girilirken alt tarafta kimin düşeceği merak ile bekleniyor. Şuanda ligde küme düşecek takımlar arasında favori olarak Hisarspor ile Çobanlar Belediyespor gösterilirken,   Hisar’ın işi zor Küme düşme potasında bulunan en yakın Hisarspor olarak gözüküyor. Ligde 10 puan ile 11. Sırada yer alan Yeşil beyazlılar, […]

Afyonkarahisar Süper Amatör Ligde artık son iki haftaya girilirken alt tarafta kimin düşeceği merak ile bekleniyor. Şuanda ligde küme düşecek takımlar arasında favori olarak Hisarspor ile Çobanlar Belediyespor gösterilirken,  


Hisar’ın işi zor


Küme düşme potasında bulunan en yakın Hisarspor olarak gözüküyor. Ligde 10 puan ile 11. Sırada yer alan Yeşil beyazlılar, son üç haftada birbirinden zor karşılaşmalara çıkacak. Hisar Belediyespor, yine küme düşme adaylarından biri olan Kayıhan Belediyespor ile oynarken 20 haftada ise susuz  Belediyespor ile ve son hafta ise evinde Demirspor ilekarşılaşacak.  Yeşil beyazlılar, bu karşılaşmalardan üç puan ile ayrılması halinde ise diğer küme düşme potasında bulunan takımların alacağı sonuçları bekleyecek.


Kayıhan zor virajda


Küme düşme potasında yer alan diğer takım ise hiç kuşkusuz bu sene ligde zor günler geçiren Kayıhan Belediyespor. Ligde kalan üç karşılaşmada zor takımlarla mücadele edecek olan Sarı Lacivertliler, bu  deplasmanda Hisarspor ile oynarken, 21 haftada ise Kumartaşspor ve son ise deplasmanda Dinar  ile karşılaşacak. Şuan da 15 puan sahip olan Kayıhan Belediyespor, kalan 3  karşılaşmadan 5 puan ile ayrılmak zorunda.


Çobanlara üç puan yetiyor


Küme düşme potasında bulunan diğer bir takım ise hiç kuşkusuz Çobanlar Belediyespor. Kırmızı Siyahlılar, bu hafta İscehisarspor  ile oynarken, gelecek hafta ise Dinar Belediyespor ile hayati bir maça çıkıyor. Çobanlar Belediyespor son hafta karşılaşacağı Susuz Belediyespor kaderini belirleyecek gibi gözüküyor. Bu hafta Afjet önünde işi zor gibi gözüken Kırmızı siyahlılar, Emirdağspor  önünde alacağı sonucu bir hayli merak ile bekleyecek gibi gözüküyor.

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı